• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka napletka

Kkri

New member
Witam, miałem robioną plastykę napletka i lekarz powiedział żeby opatrunek zmienić dopiero po 3 dniach a tak to nie ruszać, czy nie jest to za długo?

2. Czy można czymś polać opatrunek przy ściąganiu bo wydaje mi się że będzie duży ból przy suchym opatrunku jeszcze ta zaschła krew.
 

mati12

Well-known member
Tak to normalne ja też mialam zdejmowany w trakcie wizyty kontrolnej 3 dni po zabiegu przez lekarza który operował
 

jarek89

Moderator
Tak, wygląda okej. 2-3 dni to nie czas na ocenę efektów leczenia. Teraz dbaj o higienę i tyle. Daj czas organizmowi na zagojenie rany.
 

Kkri

New member
Po tygodniu miałem zacząć nosić same wkładki tena men z zaleceń lekarza. Dzisiaj ponosiłem i jest to strasznie niewygodne jak na razie. Mogę zostać przy opatrunkach aż będzie mniejszy dyskomfort czy nosić te wkładki ?
 

mati12

Well-known member
Pytam bo trochę dziwny dzyndzelek widać nie wiem czy tylko na zdjęciu tak to wyszło czy faktycznie jakiś nadmiar został kiedy masz wizytę kontrola?
 

Kkri

New member
Jest taka spora "kulka". Kontroli nie będzie, lekarz mówił że wszystko wyszło dobrze i nie będzie problemów, też robiłem to w innym mieście więc nie chciał żebym specjalnie przyjeżdżał. Mam nadzieje że z czasem się to zagoi.
 

Kkri

New member
Witam. Minęło ponad pół roku od zabiegu. Ogólnie myśle że wyszło ok, tylko dalej te wędzidełko jest jakby wypukłe i jest na nim ta kulka. Jak się ją nacisnie czy porusza to jest to nieprzyjemne uczucie. Z tego co mi się wydaje to te miejsce powinno być gładkie. Myślicie że urolog powinien był coś z tym zrobić podczas zabiegu? Jeśli tak to jest jakiś sposób aby to się wchłoneło ?

 

nope

Well-known member
Ogolnie calosyc wyszla spoko. Co do wedzidelka to niekoniecznie musi byc gladkie. U mnie nie jest. Jest troche wedzidelka oszczędzone. Kwestia po prostu zeby urolog to zrobił estetycznie żeby to wyglądało "naturalnie". Nieprzyjemne uczucie jest z tego względu że to bardzo wrażliwe miejsce i masz tam dużo bodźców. Musisz ty wybrac czy uważasz ze trzeba je przerobić do końca czy zostawić. Mnie szczerze jedynie co nie leży to ta kuleczka na żołędziu.
 

Trolo

Well-known member
Skoro kulka przeszkadza to skonsuktuj sie z kimś odnosnie usunięcia samej kulki. Ja przynajmniej bym tak zrobil.
 

Podobne tematy

Do góry