Plastyka napletka

Kkri

New member
Witam, miałem robioną plastykę napletka i lekarz powiedział żeby opatrunek zmienić dopiero po 3 dniach a tak to nie ruszać, czy nie jest to za długo?

2. Czy można czymś polać opatrunek przy ściąganiu bo wydaje mi się że będzie duży ból przy suchym opatrunku jeszcze ta zaschła krew.

mati12

Active member
Tak to normalne ja też mialam zdejmowany w trakcie wizyty kontrolnej 3 dni po zabiegu przez lekarza który operował

jarek89

Moderator
Tak, wygląda okej. 2-3 dni to nie czas na ocenę efektów leczenia. Teraz dbaj o higienę i tyle. Daj czas organizmowi na zagojenie rany.

Kkri

New member
Po tygodniu miałem zacząć nosić same wkładki tena men z zaleceń lekarza. Dzisiaj ponosiłem i jest to strasznie niewygodne jak na razie. Mogę zostać przy opatrunkach aż będzie mniejszy dyskomfort czy nosić te wkładki ?

mati12

Active member
Pytam bo trochę dziwny dzyndzelek widać nie wiem czy tylko na zdjęciu tak to wyszło czy faktycznie jakiś nadmiar został kiedy masz wizytę kontrola?

Kkri

New member
Jest taka spora "kulka". Kontroli nie będzie, lekarz mówił że wszystko wyszło dobrze i nie będzie problemów, też robiłem to w innym mieście więc nie chciał żebym specjalnie przyjeżdżał. Mam nadzieje że z czasem się to zagoi.