• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka napletka + usunięcię wędzidełka

ponczo

New member
Witam,

We wtorek rano miałem zabieg jw. Generalnie to podczas zabiegu poczułem lekkie ukłucie podczas podawania znieczulenia oraz lekki ból podczas zszywania, ale wtedy poprosiłem o dodatkowe znieczulenie i już nic nie czułem. Zabieg robiłem we Wrocławiu u dr Beldy. Niestety jest kilka kwestii, które mnie niepokoją więc może mi pomożecie z własnego doświadczenia?

1. Noszę penisa żołędziem do góry - rozumiem, że tak mam robić do ściągnięcia szwów?
2. Penis (napletek) jest cały podeszły krwią i siny - jak długo to będzie trwało?
3. Najgorsza rzecz to szwy - mam nierozpuszczalne i od 1 po zabiegu ćwiczę ściąganie napletka metodą 4x10 (robię 5 albo 6 serii dziennie). Niestety wydaje mi się, że szwy są strasznie ciasno zrobione i cholernie mnie to boli podczas ćwiczenia, ogólnie to napletek się ściąga ale czuje duży ból podczas tych ćwiczeń w miejscu szwów - czy to jest normalne? Czy aby napletek nie powinien lekko pracować bez takiego bólu i ucisku? Jak to ćwiczyć?
4. Wzwód - we wzwodzie nawet nie próbuję ćwiczyć, nie ma najmniejszych szans ściągnąć napletka podczas wzwodu ze szwami... Czy to normalne?

Help me!
 

ponczo

New member
Jestem po ściągnięciu szwów dziś rano, trochę szczypało w kilku miejscach ale generalnie tragedii nie było, myślałem, że będzie gorzej i... jestem lekko podłamany:/ Narazie jest gorzej niż było przed zabiegiem... Blizna jest ciasna i podczas wzwodu ledwo ściągam napletek za żołądź, nie mówiąc o swobodnym ruchu wzdłuż trzonu penisa. Jestem przerażony tym... Od razu po zabiegu ćwiczyłem 4x10 codziennie od pierwszego dnia po zabiegu. Czy to tak ma być teraz i się rozciągnie? Co mam dalej robić, czekać i ćwiczyć w spoczynku i we wzwodzie? Smarować czymś? Pomóżcie dobrą radą...
 

Simsonek

New member
Nie martw się wszystko potrzebuje czasu na zagojenie tym bardziej tak ukrwiaony i wrazliwy narząd ja jestem prawie 3 tydzien po zabiegu i nie moge dalej sciagnac napletka bo mam opuchniete .
 

ponczo

New member
Hmmm, no niby racja ale czy ta blizna rozciągnie się tak aby dopasować do grubości penia podczas wzwodu? Narazie to jestem dokładnie 10 dni od zabiegu. Szwy rano wyciągnięte i widać wyraźnie dziurki po szwach, ślad cięcia wzdłuż obwodu penisa, etc. Martwię się tym cholera...
 

Derter

New member
Dostałem na blizny maść diprolene o,5 mg 2 tubki smarować 2x dziennie mam od 14 dnia po zabiegu, czyli od przyszłej środy, maść na raceptę. Moja 10 doba po zabiegu, dziś mija dzień kontroli, ale że sobotę pójdę dopiero we wtorek. Zobaczymy co doktor powie... Pozdrawiam i zdrowia wszystkim życze!
 

Podobne tematy

Do góry