• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka napletka - problemy z ściągnięciem napletka

Krzysiek543

New member
Witam, 2 lata temu miałem przeprowadzana plastykę napletka. W spoczynku udawało mi się odciągać napletek z wielkim trudem lecz dało, w erekcji milimetr po milimetrze z jeszcze większym trudem schodziło tak do połowy ale uważam że to nic złego ponieważ podczas stosunku raczej by się rozciągnęło. Od jakiegoś czasu przestałem go odciągać podczas kąpieli, po prostu zaniedbałem to i w tym momencie bardzo ciężko mi się go odciąga. Podczas ściągania widać zanieczyszczenie ( z opisów w Internecie widać jakby stworzyła się mastka), nie idzie odciągnąć do końca zazwyczaj do połowy i potem bardzo ciężko "puszcza". Moje pytanie brzmi czy jest to stan w którym muszę udać się na poprawkę do lekarza czy pieczołowita higiena i ćwiczenia są w stanie mi to naprostować? Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ nie uśmiecha mi się walczenie z służbą zdrowia w tych jakże trudnych czasach :) dziękuję za odpowiedź!
 

Trolo

Well-known member
Widzę, że od początku po zabiegu zaniedbałeś. Powinieneś zsuwać w spoczynku i we wzwodzie, żeby to się porządnie po zabiegu rozciągało. Serio dziwię się jak można podczas mycia się zapomnieć o penisie. Przecież to już na 2 dzień śmierdzi. A jak z masturbacją nie zsuwałeś pewnie też napletka. Ogólnie to pewnie jest do odratowania i trzeba będzie ćwiczyć. Możesz pokazać jak to teraz wygląda?
Po pierwsze to trzeba zająć się higieną i porządnie to umyć i rozciągać.
 

Krzysiek543

New member
Powiem tak, byłem się umyć, i na całego zacząłem ściągać i zszedł na 3/4, fakt jest dużo zamieszczeń... Może dokładne wymycie temu pomoże?
 

Podobne tematy

Do góry