• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pilne! Co wy na to? Jaki rodzaj zabiegu?

olo16

New member
Hej! Byłem już u lekarza, umówiłem się na zabieg (HURA!), ale nie jestem pewien czy chodzi o wydłużenie wędzidełka, czy konieczna jest również plastyka napletka (zwiększenie pierścienia chociaż o 1 cm?). Miałem to sam przemyśleć, różnica w cenie nie jest bardzo duża, a lepiej załatwić wszystko za jednym zamachem. Ogólnie napletek schodzi we wzwodzie max do 2/3 główki penisa, a samoczynnie w ogóle. Na zdjęciach widać, że jest ciasno, ale nie czuję przy tym bólu (tylko w okolicach napiętego wędzidełka). Czy samo wydłużenie wędzidełka załatwi sprawę? Miał ktoś z podobną sytuacją do czynienia?

Zdjęcia:

Imgur

Imgur

Imgur

Imgur
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Moim zdaniem pierścień napletka tez jest przyciasnawy i zrobienie samego wedzidelka nie pomoze. A co ci lekarz powiedział? Jak on uwaza? Jak robic to za jednym zamachem żeby się nie okazalo ze jednak wedzidelko nie wystarczyło i znow pod noz.
 

olo16

New member
No właśnie powiedział, że nie jest w stanie ocenić w stanie spoczynku. Wyznaczył termin, kazał się zastanowić i jak chcę to zrobić zdjęcia. A może być tak, że później będzie za luźno? :)
 

Podobne tematy

Do góry