• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Piła

trebor

New member
Pacjenci ze stulejką z okolic Piły mogą zwracać się do specjalisty urologa p. Brzóski , telefon do znalezienia w sieci.
Wczoraj wykonywał mi całkowite obrzezanie, wszystko tłumaczył w czasie zabiegu jak dziecku, dziś zmieniałem opatrunek i wygląda na to, że będzie dobrze. Podejście bardzo dobre.
Można na NFZ, można prywatnie bo drogi z tego co widzę nie jest - 700zł. Plus pierwsza wizyta 120zł, zapewne kontrolna będzie kosztowała tyle samo.
 

iCC

New member
Witam.

Również chciałem polecić dr Sławomira Brzóskę. Miałem zabieg całkowitego obrzezania na początku sierpnia. Zabieg koszt 800zł wizyta 150zł. Całość od wejścia do wyjścia trwała dokładnie godzinę. Na wejściu dostałem znieczulenie ogólne po chwili posmarowano mi członka jakąś maścią a później były zastrzyki o nasileniu uszczypnięcia :). Sam zabieg bezbolesny czułem jakby obcinał paznokcie nad moim członkiem. Następnego dnia już nie było krwawienia. Rana goi się znakomicie. Zero oponki zero bólu zero jakichkolwiek komplikacji. W razie pytań proszę pytać na pewno odpowiem.
 
Do góry