• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pierwszy dzien po zabiegu stulejki

Hej, wczoraj miałem operacje obrzezania częściowego i mam parę pytań.
Lekarz powiedział mi że nie potrzebuje opatrunkow ze napletek będzie moim opatrunkiem
- nie mogę ściągnąć napletka schodzi do połowy żołędzia lekko widać górne szwy dolnych nie widać, czy mam na siłę ściągnąć napletek ? Czy poczekać parę dni?
-jesli poczekać to co z higiena po sikaniu ?
 

StefanOp

Member
Hej, wczoraj miałem operacje obrzezania częściowego i mam parę pytań.
Lekarz powiedział mi że nie potrzebuje opatrunkow ze napletek będzie moim opatrunkiem
- nie mogę ściągnąć napletka schodzi do połowy żołędzia lekko widać górne szwy dolnych nie widać, czy mam na siłę ściągnąć napletek ? Czy poczekać parę dni?
-jesli poczekać to co z higiena po sikaniu ?
Też miałem obrzezanie częściowe i mam podobnie. Najlepiej próbuj ściągać podczas kąpieli. U mnie niekiedy jest taki ból że nawet do połowy nie mogę ściągnąć. Też masz takie wrażenie jakby było za ciasno cały czas?
 

Anonim31

Member
Jeżeli wam nie schodzi, to się nie siłować, tyle co da radę, lekko wacikiem nawet podotykać wodą co się da i się nie bawić. No chyba że ktoś chce wybitnie sobie szwy pozrywać.
 

StefanOp

Member
U mnie sytuacja wygląda juz dużo lepiej. Kilka szwów postanowiło opuścić mojego najlepszego kolegę o własnych siłach. Skóra juz trochę lepiej śmiga także czekam na jeszcze lepsze efekty. We wtorek jadę na zdjęcie szwów
 

Podobne tematy

Do góry