• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Piecze. Przy dotknięciu. Co to jest? Na żołędzi [zdjecia]

pytanie01

New member



Pomóżcie. Opowiem o co chodzi. Swędziło mnie na skórce od jakiegoś czasu. Olałem to. Posmarowałem maścią Ziaja - Terbinafina (tak kazał lekarz rodzinny) przedwczoraj dokładnie (grubo) mojego małego, dziś sie kąpię, ściągam skórkę i patrzę / jakieś plamki. Pomocy. Co to jest? Wstyd mi iść do lekarza bo jestem gruby i mam małego więc nie pójdę. Może konsultacja on-line? Dajcie znać. Proszę. Błagam.
 

Krystiankendroj

Active member
Do urologa prywatnie i już, wstyd to ci będzie jak ci ten kolega w gorszy stan wpadnie a teraz to jak wyżej ktoś pisał lekarz już tyle widział że mu obojętne czy jesteś zaniedbany i spasiony i czy masz małego , nie myśl sobie ze później będzie się cieszył czy nabijał , popatrzy zapomni , no chyba że byś miał podwójnego Fiata to może i by cie spamiętał
 

promatyk1

Member
Terbinafina moze byc za mocna na żołądź i pogorszyć sprawę.
Mozesz sprobowac smarowac hydrokortyzolem (maxicortan) przez pare dni, 2-3 razy w ciągu dnia (przez max 1 tydzień). Jeśli to zwykłe zapalenie bez grzybicy, to zejdzie. Jeśli natomiast swędzi, to może być grzybica i wtedy lepiej smarować maścią clotrimazolum 3-4 razy dziennie.
Hydrokortyzol wyleczy Ci zapalenie, ale jeśli jest bakteria/grzyb, to wszystko wróci po jego odstawieniu.
 

Podobne tematy

Do góry