• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Penis skrzywiony w górę

basia_kwarc

New member
Witam!
Mam 13 lat i penisa wykrzywionego w górę i jestem bardzo tym faktem zmartwiony. Czy mój penis się jeszcze wyprostuje? Bardzo chciałbym tego . Może jeszcze się wyprostuje w koncu jeszcze dojrzewam. Mam jeszcze jedno pytanie: Czy jeśli pojawiły się już włosy łonowe to już penis nie będzie rósł ???

pozdrawiam basia_kwarc
 

kristofer87z

New member
Re: Peniss skrzywiony w górę ! NIEPOKÓJ!

Jak bardzo jest skrzywiony?
Skrzywienie masz u nasady, czy na trzonie?

To, że pojawiły się włosy łonowe znaczy, że jesteś w okresie dojrzewania.
To jak długo będzie to trwało jest dość indywidualne, jedni dojrzewają szybko i gwałtownie, inni wolno i stopniowo.
Myślę, że jeszcze z kilka lat będzie rósł ;-)
 

basia_kwarc

New member
Re: Peniss skrzywiony w górę ! NIEPOKÓJ!

Spoko już dodaję!

1 do góry





2. w lewo
 
Re: Peniss skrzywiony w górę ! NIEPOKÓJ!

Wszystko w porządku, nie masz co się martwić. Takie skrzywienie na pewno nie utrudni Ci współżycia.
 

petit

New member
Re: Peniss skrzywiony w górę ! NIEPOKÓJ!

basia_kwarc napisał:
Witam!
Mam 13 lat i penisa wykrzywionego w górę i jestem bardzo tym faktem zmartwiony. Czy mój penis się jeszcze wyprostuje? Bardzo chciałbym tego . Może jeszcze się wyprostuje w koncu jeszcze dojrzewam. Mam jeszcze jedno pytanie: Czy jeśli pojawiły się już włosy łonowe to już penis nie będzie rósł ???

pozdrawiam basia_kwarc


dla jednych "skrzywienie" w górę do problem, a dla innych w dół.
Osobiście wybieram opcję numer jeden.
Osobiście też uważam, że facet z penisem w górę w stanie w zwodu jest bardziej męski, samczy, z naturalnego punktu widzenia.

:)
 

slash886

New member
Troche kiepskie to zdjęcie, zrób z innej perspektywy i zeby bylo troche większe. Wrzuc na imgur bo tam nie usuwaja zdjęć i sa duże
Z tego co tu widzę a zbyt duzo nie widać to jest troche krzywy ale to jeszcze nie jest zle
 

Podobne tematy

Do góry