• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Penis opada

ursusz

New member
Witam mam na imię Patryk mam 21 lat i mam problem z seksem, mój pierwszy stosunek w wieku 17lat był krótki i słaby
przed włożeniem mój członek stał jak skala miałem mokre bokserki już podczas samej gry wstępnej a gdy miałem włożyć i mój członek stał tak w 60% nie było to co miało być. Przed moim pierwszym razem często się masturbowałem . Nie jestem już z moja partnerką 5lat i w trakcie zdarzyły się 2 stosunki lecz to były komplentne niewypały z mojej strony, było jak przy pierwszym razie, przed stał jak drąg a jak przyszło co do czego opadł i flak ... a tak to się masturbowałem przez ten okres. Aktualnie mam partnerkę od niedawna i próbowaliśmy seksu lecz znowu było to samo po prostu mi nie stał. Zacząłem się zastanawiać czy czasem nie jestem gejem ale lubie cycki to chyba nie . Stoi mi podczas gry wstępnej a jak już ma dojść do zbliżania jest mięczak. Irytuje mnie to a zarazem jestem zły bo chce mi się seksu a na dodatek chciałbym strasznie zadowolić moja partnerkę lecz nie mogę. Pomocy Sekspomocnicy !
 
Skoro penis jest w pełnej erekcji przed, a opala w trakcie..to może po prostu.. za dużo się trzepałeś i przyzwyczaiłeś go do szybkich ruchów, i silnego zaciskania ręki podczas masturbacji ?

Może dlatego.. gdy włożysz w otwór damski, to ma miękko, i powolne ruchy też mu w niczym nie pomagają :)
 

wacie

Active member
Sex jest w głowie.
Za dużo myślisz by było OK.
Poproś partnerkę o loda , tak na spokojnie a jak nie chcę to niech delikatnie ręką spróbuje.
 

MKD

Active member
Skoro penis jest w pełnej erekcji przed, a opala w trakcie..to może po prostu.. za dużo się trzepałeś i przyzwyczaiłeś go do szybkich ruchów, i silnego zaciskania ręki podczas masturbacji ?

Może dlatego.. gdy włożysz w otwór damski, to ma miękko, i powolne ruchy też mu w niczym nie pomagają :)

Zawsze mnie zastanawialo co ma stymulacja penisa do erekcji :p Mnie staje od samych mysli i moge te erekcje podtrzymac pol gdziny bez dotykana sie wiec z mojego doswiadczenia to kwestia psychiki
 

AGv

Active member
MKD to kwestia bardzo indywidualna. Ty jesteś bardziej nastawiony na bodźce wzrokowe (wyobraźnia), Patryk prawdopodobnie bardziej na dotykowe.
Radził bym powtórzyć doświadczenie z użyciem "wspomagaczy wzwodu", aż się nie przestawi z dłoni na cipkę
 

pytanek

Member
Wydaje mi się,że jest tutaj problem natury psychicznej. Boisz się,ze penis Ci opadnie. I ten stres powoduje,ze penis opada. Polecam dwie rzeczy
1. Ograniczenie masturbacji w dniu, w którym chcesz uprawiać seks.
2. Tableta z l argininą ( sildenafilu na razie sie nie czepiaj, zobacz jak działa na Ciebie l arginina). Najmocniejsze to man power. Weź pól tabletki. Potem możesz zobaczyć jak działa na Ciebie cała tabletka.
 

pytanek

Member
Tak ale na początek radziłbym autorowi przetestować jak mu się sprawdzi właśnie man power. Jeśli okaże się,że to działa to potem może spróbować penis complete albo właśnie cum on.
 

ursusz

New member
Przyznam się ze zawsze balem się stosować niepewnych srodkow na rozne rzeczy. No ale jeśli piszecie, ze może pomóc to moze wyprobuje.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
H Penis opada - wiagra nie pomaga Zaburzenia erekcji 10
L Zdrowy penis? [foto] Inne 8
A "Za mały" penis Inne 5
R penis przechylony w lewo Skrzywienie prącia 14
R Czy mój penis jest normalny Obrzezanie 5

Podobne tematy

Do góry