Penis mocno zakrzywiony dół

plosik1989

New member
Ciekawi mnie opinie innych osób na temat mojego penisa, który jest mocno zakrzywiony w dół. Ponad miesiąc temu przeszedłem zabieg usunięcia stulejki. Był to pierwszy problem, którym chciałem się zająć. Kolejnym problemem jest właśnie krzywy penis. Chciałbym to też za jakiś czas poprawić, ale wiem, że może to nie być zbyt łatwe ze względu na duże koszty. Wiem, że NFZ finansuje operacje skrzywienia prącia ale muszą być ku temu przesłanki np. niemożność współżycia, niemożliwość zapłodnienia itp. Jak tak czytam inne wątki z tego forum z podobnym skrzywieniem dużo osób twierdzi, że będą problemy jeśli chodzi o sex. Tutaj jeśli chodzi o mnie ze współżyciem specjalnie problemów nie ma, bo w pochwie automatycznie się prostuje, no zdarzy się że czasami trochę zaboli czy mnie czy żonę jeśli penis się nie tak wygnie a czasem się zdarzy choć raczej bardzo rzadko, ale ogólnie większych problemów nie sprawia nawet w różnych pozycjach. Dwójka dzieci też spłodzonych więc pewnie do zabiegu na NFZ bym się nie zakwalifikował. Satysfakcja z sexu również jest nawet z krzywym penisem, ale wiadomo, prostszy wyglądał by ładniej i może by była jeszcze większa przyjemność.

Poniżej link do zdjęć. Jeśli moglibyście ocenić i powiedzieć co o tym wszystkim myślicie. Penis nie jest jeszcze do końca również zagojony ze względu na to, że ponad miesiąc temu przeszedłem zabieg usunięcia stulejki.

Krzywy penis - Album on Imgur

Dzięki za opinie
 

kRiss

Member
Patrząc na Twoje zdjęcia i czytając opis, zaczynam myśleć, że z moim penisem może nie jest aż tak bardzo źle i podobna krzywizna nie będzie wykluczała współżycia. Tylko u Ciebie zapewne można go wyprostować bez najmniejszego problemu, ja przy maksymalnym wzwodzie czuję lekki dyskomfort. Jakie pozycje wchodzą w grę w Twoim wypadku, a jakie odpadają? Osobiście, na Twoim miejscu, chyba bym się nie zdecydował na operację, za duże ryzyko.
 

plosik1989

New member
W sumie z żoną uprawiamy sex w każdej pozycji i nie ma specjalnego problemu. Wiadomo tak jak już wspominałem przy mocniejszych ruchach zdarza się że jakoś się tak wygnie, że coś zaboli trochę mnie czy żonę, ale to rzadkość. Dodam, że jak uprawialiśmy sex to jeszcze miałem stulejkę czyli sex bez ściągniętego napletka i było ok, przyjemność również. Teraz 5 tygodni od zabiegu jeszcze czekamy z sexem i myślę, że powinno być jeszcze lepiej. Tzn coś tam próbowaliśmy, ale jakoś nie wyszło hehe , ból przy zakładaniu prezerwatywy. Bez prezerwatywy było ok i szybko było zbyt przyjemnie a jak przyszło do założenia prezerwatywy to klapa heh :) a narazie więcej dzieci nie planujemy :p

Co do skrzywienia to chciałbym to z jednej strony zmienić ze względu na wygląd estetyczny, który nie specjalnie mi odpowiada, prostsze są po prostu ładniejsze, ale pewnie nic z tego nie będzie jak na razie bo zbyt duże koszta.
 

zdrowo

New member
Zaakceptuj siebie, o gustach się nie dyskutuje, wiele kobiet uwielbia oryginalność. A wystarczy, że żona zadowolona.
 

MaarciN

New member
Krzywizna bardzo duża. Satysfakcja z sexu jest ale czy po obu stronach ? Żona aby napewno jest zadowolona? Kobieta jak kocha to nie powie, że jest coś nie tak. Zauważ, że przy współżyciu wkładasz tylko połowę członka, jeśli wchodzi więcej to krzywi się w pochwie i pewnie powoduje dyskomfort? Po co robiłeś stulejkę skoro mogłeś zrobić prostowanie i przy okazji od razu obrzezanie ? Teraz jeśli zdecydujesz się na prostowanie to znowu będzie lekarz ciął i będziesz dwa razy goił to samo. Na NFZ też są dobrzy lekarze wystarczy poczytać na forum, nie zawsze trzeba wydawać niepotrzebnie kasy. Pozdrawiam
 
Do góry