• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Penis 8 miesiącu po zabeigu

Ameid

Member
Na Maxa skóra w dół

Troche skora w dół odciągnięta

Penis w zwodzie

penis w zwodzie(czasami jest trochę więcej skóry, ona jakby puchnie)

penis w spoczynku

Jeszcze nie uprawiałem seksu(nie mam dziewczyny) więc nie wiem jak się sprawdza w tych sprawach i czy nie jest za ciasno i czy kondom się nie ześlizguje

Ogólnie myślałem że będzie trochę lepiej w końcu już tyle minęło jakby ten nadmiar skóry miał kolor skóry były by spoko(a nie czerwony) i jakby było tej skóry mniej.
Poczekam jeszcze te 4 miesiące i zobaczymy co dalej….
 

Ksperix

New member
Seks wcale nie musi zweryfikować granicy bólu lub czucia, ten sam efekt przyniesie masturbacja. Jeśli podczas takowej skóra schodzi całkowicie, nie czuje pan bólu, to nie powinno być zmartwień. Niestety stulejka może nawrócić, choć jest to dość rzadkie ( 15 - 20 / 25 %) i zazwyczaj nie pojawia się w tak małym okresie czasowym od zabiegu chirurgicznego.

Odniosę się jeszcze do słów "nie jest za ciasno" oraz "kondom się nie ześlizguje". Pierwsza sprawa niekoniecznie musi być od pana zależna, lecz od partnerki. Druga jest związana z odpowiednim wyborem prezerwatywy lub zastosowaniem odrębnego środku antykoncepcyjnego.
 

Ksperix

New member
Seks wcale nie musi zweryfikować granicy bólu lub czucia, ten sam efekt przyniesie masturbacja. Jeśli podczas takowej skóra schodzi całkowicie, nie czuje pan bólu, to nie powinno być zmartwień. Niestety stulejka może nawrócić, choć jest to dość rzadkie ( 15 - 20 / 25 %) i zazwyczaj nie pojawia się w tak małym okresie czasowym od zabiegu chirurgicznego.

Odniosę się jeszcze do słów "nie jest za ciasno" oraz "kondom się nie ześlizguje". Pierwsza sprawa niekoniecznie musi być od pana zależna, lecz od partnerki. Druga jest związana z odpowiednim wyborem prezerwatywy lub zastosowaniem odrębnego środku antykoncepcyjnego.
 

Ameid

Member
Seks wcale nie musi zweryfikować granicy bólu lub czucia, ten sam efekt przyniesie masturbacja. Jeśli podczas takowej skóra schodzi całkowicie, nie czuje pan bólu, to nie powinno być zmartwień. Niestety stulejka może nawrócić, choć jest to dość rzadkie ( 15 - 20 / 25 %) i zazwyczaj nie pojawia się w tak małym okresie czasowym od zabiegu chirurgicznego.

Odniosę się jeszcze do słów "nie jest za ciasno" oraz "kondom się nie ześlizguje". Pierwsza sprawa niekoniecznie musi być od pana zależna, lecz od partnerki. Druga jest związana z odpowiednim wyborem prezerwatywy lub zastosowaniem odrębnego środku antykoncepcyjnego.
Ok dzięki mam nadzieję że nie nawróci bo była by tragedia
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry