• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pękający i bolący napletek

loki299

New member
Cześć
Od dłuższego czasu mam problem z moim penisem, czy to podczas masturbacji czy seksu zaczyna pękać mi skóra na penisie, robi się bardzo wysuszona.
Urulog stwierdził, że niczego tutaj nie ma, na wszelki wypadek przepisał Clotrimazolum, które tak naprawdę nic nie daje.
Naplatek zawsze schodził u mnie bez problemu, daleko za żołądz,do momentu aż skóra byla gładka teraz jednak aby tak zrobić muszę użyć więcej siły napinając bardziej wędzidełko. Rozmyślam nawet obrzezanie, aby pozbyć się problemu z tymi pęknięciami. Nawet odczekanie tygodnia nic nie daje, napletek po prostu pęka.
Nie mogłem wrzucić zdjęcia przez forum więc zamieszczam link jak to wygląda, przy wzwodzie robi się taka czerwona żyła.

zdj
 

mati12

Well-known member
Jeżeli faktycznie ciągle pęka problem będzie się pogłębiał w końcu nabawisz się stulejki udaj się do dobrego urologa obgadaj problem
 

Mariusz3240

New member
Miałem ten sam problem.
Mi złagodziła objawy maść urotrim. (Clotrimazolum nie dawał rady) problem jednak pozostał. Aktualnie czekam na zabieg obrzezania
 

Dodo

New member
Wydaje się, że zanosi się na nabytą stulejkę (znajdź gdzieś to hasło i zobacz, czy pasuje do twojego przypadku). Osobiście przerobiłem to niedawno, według schematu, jaki podałeś. I już jestem po zabiegu. Stulejka to nie koniec świata i doświadczyły jej przynajmniej setki osób z tego forum. Pojawia się u 20% facetów. Jak to usłyszałem od doktora, który mnie ciął, to mi szczęka opadła, bo każdy myśli o sobie, że jest bardzo wyjątkowy. ;-)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Bolący naple Inne 2
L Bolący napletek Stulejka 8
B Bolący penis Inne 1
D Okropnie bolący żołądź przy dotyku Krótkie wędzidełko 4
W Bolący żołądź pomocy! Stulejka 4

Podobne tematy

Do góry