• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pękajaca skóra po obrzezaniu

Piotrk

New member
Hej
Peka mi skóra tuż pod blizna po obrzezaniu. Zaznacze, że jestem cukrzykiem co mogę zrobić aby to się nie powtarzało?
 

wacie

Active member
Kiedy byłeś obrzezany ?
Z jakiego powodu byłeś obrzezany ?
Co znaczy że pęka ? Może za mało zniszczonego napletka zostało wycięte ?
 

Piotrk

New member
Miałem całkowite z powodu nawracajacych infekcji i stulejki. Po operacji miałem dużą infekcję ponieważ lekarz kazał odstawić antybiotyk. Zabieg był 13 kwietnia.
 

Piotrk

New member
To wygląd jak po prostu pęknieta rozwarstwiona skóra od tylnej lewej czeci żołędzia po lekkim łuku do dołu. Sora na gorze spoko na dole spoko a pomiedzy przy rozciaganiu maly krater który piecze. Zastanawiam sie czy poprostu nie nadrywam tego przy masturbacji lub stosunku poprzez zbyt gwaltownie ciagnięcie. Mój członek też sie dość mocno skaluje ponieważ w obwodzie ma 14,5 mm na 16,5 cm dlugości więc moze to też jakoś wplywa. Tak czy inaczej chcę jakoś tą skórę wzmocnić
 

nope

Well-known member
Ja tez ciekawy jak to wygląda. Bylem przekonany ze autor tematu ma obrzezanie częsciowe i lekarz wyciął za mało zwężonej skóry stąd to pękanie a teraz to nie wiem 😁
 

Podobne tematy

Do góry