• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pękająca skóra na penisie

zurex11

New member
Mam 20 lat, od 4 lat dość regularnie uprawiam stosunek z partnerką. W wieku 6 lat miałem operacje na stulejkę. Do ok. roku temu wszystko było dobrze, ale aktualnie coraz częściej zdarza mi się dziwna sytuacja. Skóra na penisie mi pęka, w miejscu poniżej żołędzia. (Gdy penis jest bez erekcji to miejsce jest na brzegu na obwodzie żołędzia, ciężko mi określić te miejsce) Średnio co drugi stosunek bądź zabawę ręczną pojawiają się 1-3 pęknięć, które sprawiają ból. Pęknięcia dość szybko się goją. Ok. 4 dni, lecz szybko wracają- w różnych miejscach obwodu. Czy wiecie czym może to być spowodowane? Czy to może się pogłębiać wraz z upływem lat?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wstaw fote to bedzie ci latwiej wyrazic to co chcesz.
Jezeli zrobiono ci pastyke i teraz skora napletka pęka to znaczy ze jest ciasna. Wzwody powoduja naciaganie skóry ktora nie jest elastczna i przez to powstaja pekniecia. Kazde takie pekniecie to i mikro blizna. Gojąc się robi jest ciasniej i kółko sie zamyka. W koncu zacznie byc tak ze bedziesz mial problem z zsunieciem skory. Tak czy siak lepiej isc na zabieg i obrzezac. Jak sie ma tendencje do stulejki to pladtyka to slaby wybor.

Natomiast jak jestes obrzezany i peka ci skóra to chyba dermatolog ci zostaje.
 

zurex11

New member
Nie nie jestem, obrzezany, czy jest to jedyne wyjście ? Cały czas było dobrze, pierwsze mikro pęknięcie zaobserwowałem z 6, może 7 miesięcy temu, i było długo spokoju, teraz uważam że co raz częściej się to zdarza, wynika to z ,,zbyt małej średnicy", czy z braku elastyczności skóry? Skóra nie pęka mi ciągle w tym samym miejscu, tylko na tej samej wysokości w różnych miejscach obwodu, czyli tak jakby blizny, a jeśli te ranki goiły mi się naprężone to mogłoby to zwiększyć średnicę ? Zdjęcia chyba nie ma sensu wstawiać, uważam, że @dieselpower, prawidłowo to rozpoznał
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zamkniete kolo. Ciasno, pęka, goi sie z blizną ktora jest nieelastyczna, peka znowu i tak w kółko. Nie przeskoczysz. Idz do lekarza. Masz tendencje do stulejki, tym bardziej ze miales w dzieciństwie, twoj napletek jest po prostu felerny i tyle. Trzeba go usunac i bedziesz mial spokój. To ze masz ciasno to jeszcze te mikropęknięcia sa malo przyjemne.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Idz do lekarza to ci poradzi czy sa. Ale z doświadczenia na forum wychodzi jak napisalem jest to bledne kolo i wraca. W niektórych przypadkach po czasie robi sie tak ciasno ze nie można zdjac napletka
 

Podobne tematy

Do góry