• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pare pytan (Stulejka)

pawel9626

New member
Witam mam 17lat o tym że mam stulejkę wiedziałem już od dłuższego czasu. Lecz nic z tym nie zrobiłem ponieważ się wstydzę.Mam parę pytań mianowicie jak iść na operacje aby nikt się nie dowiedział.Chciałbym w końcu pozbyć się tego problemu raz na zawsze bo już jest to męczące. Wiec gdzie mam się udać co mi będzie potrzebne. Proszę o pomoc
 

shogo

New member
Jeżeli chcesz iść prywatnie to ok. 100 zł za wizyte i ok. 1000 zł za sam zabieg. No i jeżeli prywatnie to wiadomo, że czas oczekiwania możesz mieć krótszy.

Jeżeli idziesz na nfz to musisz iść do lekarza rodzinnego po skierowanie do urologa, później się zarejestrować i czekać na wizyte. Na nfz są kolejki, więc trochu długo możesz czekać na zabieg
 

pawel9626

New member
A jeśli pójdę do urologa ze skierowaniem i on mnie skieruje na operacje to co mi będzie potrzebne ?? Ubezpieczenie , karta zdrowia ? rodzice będą musieli podpisać zgodę ? Jak to wygląda ?
 

shogo

New member
Jeżeli nie jesteś pełnoletni to rodzic albo prawny opiekun. A jak jesteś pełnoletni to dokument potwierdzający ubezpieczenie no i oczywiście dowód osobisty
 

Podobne tematy

Do góry