• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pamiątka rocznicy

Shinyuo

New member
Niedługo obchodzimy z moją dziewczyną piątą rocznicę związku. Wirus trochę pokrzyżował nam plany - miał być wyjazd na Majorkę, ale w tym momencie nie planujemy nic. Dlatego jeszcze bardziej chcę się przyłożyć do prezentu. Wymyśliłem, że podaruję jej puzzle z kolażu naszych wspólnych zdjęć. Co o tym myślicie?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zajebisty pomysl. Puzzle zamiast Majorki. Na pewno posika się ze szczęścia. Juz nie moge sie doczekać az wrzucisz reklame ze przypadkiem wpadles na strone gdzie takie cos robia...
 

Shinyuo

New member
Niedługo obchodzimy z moją dziewczyną piątą rocznicę związku. Wirus trochę pokrzyżował nam plany - miał być wyjazd na Majorkę, ale w tym momencie nie planujemy nic. Dlatego jeszcze bardziej chcę się przyłożyć do prezentu. Wymyśliłem, że podaruję jej puzzle [SPAM] z kolażu naszych wspólnych zdjęć. Co o tym myślicie?
A co mam zrobić, jak nie da się nigdzie lecieć? Zostają mi tylko prezenty zamawiane z neta... No chyba że zamiast zagranicznego wyjazdu zafunduję jej wczasy ol inkluziw w Zakopcu. To się dopiero kobita ucieszy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry