• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Owłosienie na jajach ogolić?

Arturix

New member
cze mam problem ponieważ mam spory zarost na jajach i co parę minut swędzą mnie jaja chyba przez to owłosenie mam bardzo duże owłosenie ale nie wiem czy powinno się je golić bo podobno jak się ogoli to rośnie większe itp nie wiem czy to prawda potrzebuje waszej rady plx
 

Agrafix

New member
juz gdzies pisalismy o tym. Sam nie wiem jak to zrobic perfekcyjnie. Chyba maszynka, chodz mi tak wtedy rece drża, ze to zadne golenie, a potem krem do depilacji? :)
 

baja bongo

New member
równie dobrze możesz namydlić sobie jajka mydłem albo jakimś żelem, potem jakaś maszynką (np. http://img05.allegroimg.pl/photos/orygi ... 1185682348 ) zgolić owłosienie. Oczywiście na początku musisz włosy przyciąć nożyczkami, a dopiero potem maszynką. Ważne jest żeby golić się Z WŁOSEM, a NIE POD WŁOS. Dodatkowo tuż po goleniu posmaruj sobie skórę Clotrimazolum, żeby skóra nie była za bardzo podrażniona, choć za pierwszym razem pewnie i tak będzie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Wizyta u urologa - owłosienie Męskie sprawy 15
C Owłosienie miejsc intymnych - przycinanie? Inne 22
X Owłosienie łonowe Męskie sprawy 6
M Owłosienie Inne 11

Podobne tematy

Do góry