• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oświęcim, Bielsko, Pszczyna gdzie wykonać zabieg

Despero

New member
Jak w temacie, mieszkam na granicy województw śląskiego i małopolskiego, szukam miejsca gdzie wykonują zabieg usunięcia stulejki prywatnie, może akurat ktoś coś zna, pozdrawiam :)
 

Makintosz

Member
Prywatnie z pewnością "Pod Bukami" w Bielsku-Białej, a jeśli na NFZ to polecam Beskidzkie Centrum Medyczne na Szyndzielni (czas oczekiwania to 2 tygodnie u mnie).
 

Despero

New member
Dzięki za odpowiedź, a wiesz coś może o Klinice Eskulap? Też znalazłem że wykonują, ale strona mało czytelna, nie znalazłem informacji jacy specjaliści tam pracują... Mam termin w Chrzanowie, ale czekanie 2msce to katorga.
 

Ambroży

New member
Despero, z Oświęcimia nie daleko jest do Krakowa i chyba dojazdy tez w miare dobre, tazke raczej tak polecalbym Ci sie udac. Bardzo niedaleko dwroca glownego masz dobra klinike Ars Medica na warszawskiej 17. Duzo osob juz tam mialo zabieg, takze jest sprawdzona. Ja osobiscie moge Ci polecic dr Fortune, szybko i sprawnie wszystko przeprowadzi. Do tego duzu w necie opinii ludzi, ktorych on cial i kazdy poleca, nawet z 2006 roku znalalem temat gdzies, tazke od lat juz walczy ze stulejka. A to wazne przy wyborze lekarza, bo w koncu nie kazdemu pozwolilbys zeby kroil Ci penisa na zywca ;)
 

Podobne tematy

Do góry