• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Trup11

New member
Mam pewien problem, niedawno z dziewczyną mielismy swoj 1 raz i myslalem ze dojde po chwili, ale niestety w ogole nie doszedlem i na 2 dzien jak znowu chcielismy to niestety stawał penis, ale po doslownie kilku sekundach opada. Nie wiem co mam zrobic. Kochamy sie w prezerwatywie i w niej takze nie czuje nic, a ona nie bierze tabletek, ale bez niej juz cos czuje bardziej, ale nadal dojsc nie moge. Mam 21 lat i jest mi z tego powodu strasznie zle. Wczesniej czesto sie masturbowalem i przy seksie oralnym takze nie moge dojść 😥😥 Nie wiem czy to ma podłoże psychologiczne czy nie. Albo to impotencja, ale podczas seksu oralnego staje normalnie. Aha i nie moge trafić do pochwy, palcami od razu trafiam. Prosze o pomox bo jestem w rozsypce 😰😰😰
 

Trolo

Well-known member
Trafianie do pochwy przyjdzie z czasem :d Nic sie nie stresuj po kilku razach bedzies wiedzial gdzie wkładać. Musisz sie przestawić i odpuścić masturbacje o ile jeszcze sie masturbujesz, bo jednak walenie konia reka to calkiem cos innego, bo inny scisk penisa, szybsze ruchy i to pewnie powoduje "brak czucia" ale spokojnie skup sie na seksie a nie mysl o penisie i powinno byc ok
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Słabszy orgazm podczas stosunku. Zaburzenia erekcji 5
J orgazm control Przedwczesny wytrysk 5
T Orgazm Inne 9
M Orgazm przy napinaniu miesni nog Inne 1
A obrzezanie a orgazm Przedwczesny wytrysk 0

Podobne tematy

Do góry