• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchnięty napletek po całkowitym.

Radegast

New member
21.08 miałem zabieg obrzezania całkowitego z usunięciem wędzidełka. Kwestia jest taka. Im dłużej od zabiegu tym bardziej skóra zaczyna nachodzić mi na żołądź. Tak jakby opuchlizna ją na żołądź pchała. Trochę martwi mnie, jak to będzie jak mi ta opuchlizna zejdzie. Skóra ładnie wróci za żołądź, czy nasunie się na niego jeszcze bardziej. Jakieś podpowiedzi bardziej doświadczonych?
 

andylon

New member
Spokojnie powinna Ci wrócić :)

Mój po całkowitym wyglądał jak olbrzymia grucha :D W swoim czasie opuchlizna zejdzie i wszystko powinno być w porządku :)
Pozdrawiam :)
 

fractapsyche

New member
Masz może jakieś zdjęcia tej opuchlizny? Ja też jestem po całkowitym i mój penis wygląda teraz dziwnie. Między żołędzią, a trzonem w niektórych miejscach są takie jakby poduszki nadmuchane i widać szwy, natomiast w innych miejscach tego prawie nie widać. Czy to jest normalne? Na dole jest to najbardziej widoczne.
 

Radegast

New member
Jeśli to do mnie było skierowane pytanie, to niestety nie mam zdjęć. Nie zrobiłem. Opuchlizna praktycznie w tym miejscu mi już zeszła.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry