• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna

jakub1846

Member
Witam.
Jestem 3 tygodnie po zabiegu częsciowego obrzezania i usunięciu wędzidełka
Z samego zabiegu i efektu jestem zadowolony, ale mam pytanie co do oponki czy tam opuchlizny.
Czy dobrze wygląda to jak na 3tygodnie?
Stosować jakieś kremy/maście na to?
 
Probowales naciagnac bardziej napletek? Nie wyglada zle, tylko ta opuchlizna na dole troche spora jak na 3 tyg. Nie masz tam przypadkiem krwiaka? Ja mialem to samo po czesciowym, tyle, ze u mnie w ciagu 2 tyg sie wchłoneło, ale sa takie przypadki, kiedy lekarz musi nacinac, albo przebijac skore, zeby wycisnąć krew ze srodka. Nie chce straszyc, byc moze to opuchlizna, i Twoj organizm tak zareagował na przerwanie tkanki, ciecie i szycie, ale warto wziasc pod uwage, to co napisalem. Boli Cie to? Jest to miekkie, twarde?
 

jakub1846

Member
Nie boli mnie to, jest miekkie moim zdaniem.
Kolejna wizyta kontrolna 22 październik a doktor mówił że jak by sie coś działo to żeby przychodzić od razu.
 

jakub1846

Member
Tydzień temu doktor mi powiedział ze zostało mi 10 pod skórą, i one się mają rozpuścić i faktycznie tak chyba jest bo już prawie ich nie czuć
 

Mark42

Member
Tydzień temu doktor mi powiedział ze zostało mi 10 pod skórą, i one się mają rozpuścić i faktycznie tak chyba jest bo już prawie ich nie czuć
Mi mówił że do miesiąca jeśli się nie rozpuszczą to lepiej żeby ci je lekarz zdjął , a co do upuchlizny spróbuj moczyć w rumianku może ci przejdzie , i staraj się trzymać to w górę przy brzuchu
 

Podobne tematy

Do góry