• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna po prawej stronie

BorekSedlak

New member
Cześć. Ogółem jestem po obrzezaniu, wszystko jest OK, ale chcialem Was zapytac o opuchlizne po prawej stronie, na trzonie penisa. To prawdziwa 'buła', ktora mam od 2 dnia po zabiegu, myslalem na poczatku ze to z powodu mocno uciskowego opatrunku, ale po jego sciagnieciu juz od 5 dni nic sie nie zmniejsza. Cały trzon az po sam żołądź. Czym to moze byc spowodowane, mieliście podobnie, ile trwało u Was?
 
No fotka by sie przydala bo ciezko cokolwiek wywrozyc z tekstu. Opuchlizny w poczatkowej fazie gojenia sa normalne, zalezy jaka to opuchlizna. Warto skontaktowac takie rzeczy z lekarzem, ktory wykonywal zabieg.
 

Anonim54321

New member
Ja miałem coś podobnego i u mnie to był krwiak, ale niekoniecznie u Ciebie to też musi być. Najlepiej udać się do lekarza jak jest taka możliwość. A krwawi Ci trochę?
 

BorekSedlak

New member
W stanie spoczynku bez zmian, gdy jest "na bacznosc" praktycznie nie widac roznicy pomiedzy lewą, a prawą stroną. Byc moze to zapalenie jakiegoś mięśnia? Sam nie wiem, tydz.temu na kontrolii urologicznej dostalem tylko antybiotyk, tabletki na krążenie i Prontosan na gojenie sie ran bo obrzęk na górnej obwódce żołędzia slabo sie goi
 

PawTwa1508

New member
W stanie spoczynku bez zmian, gdy jest "na bacznosc" praktycznie nie widac roznicy pomiedzy lewą, a prawą stroną. Byc moze to zapalenie jakiegoś mięśnia? Sam nie wiem, tydz.temu na kontrolii urologicznej dostalem tylko antybiotyk, tabletki na krążenie i Prontosan na gojenie sie ran bo obrzęk na górnej obwódce żołędzia slabo sie goi

I jak obrzęk na górnej obwódce żołędzi ? Wygoił się ? Jestem dwa tygodnie po zabiegu całkowitego obrzezania i obrzęk w tym miejscu słabo ustępuje. Poza tym problemem rana goi się świetnie.
 

marcepan

New member
Też tak miałem, stosowałem octenisept i przeszło z czasem. To musi chwilę potrwać zanim się zagoi przecież. Ale odkażać trzeba żeby tam się nic złego nie zadziało. A jak coś mimo wszystko niepokoi to trzeba odwiedzić lekarza. Od tego są oni przecież.
 

Podobne tematy

Do góry