• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna członka

adam201

Member
Witam, pisze z nietypową sprawą. Mianowicie po dość długim stosunku seksualnym zauważyłem u siebie opuchliznę członka. Ale to tak jakby skóra była opuchnięta albo coś tuż pod skórą, żołądź jest ok. Penis jest jakby taki napęczniały i lekko pobolewa na dotyk po jednej stronie. Nie jest zaczerwieniony ani nic. Napletek schodzi trochę ciężej (nie mam stulejki). Do tej pory ruchałem i nic mi nie było a tu nagle takie coś. Orientuje się ktoś co to może być?
Pojawiło się to w piątek tuż po seksie, do soboty do wieczora jakby przeszło po nacieraniu altacetem ale w niedzielę znowu uprawiałem seks i znowu spuchł.
 
To znaczy że kobieta ci dobrze zrobiła,moja jest zadowolona jak mówię że już mnie boli 😉
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

adam201

Member
Aktualizacja: dziś po seksie znowu zapuchnięty, teraz znacznie bardziej zapuchnięty, napletek jest wręcz sztywny i ledwo zchodzi z żołędzia
Podejrzewam razem z partnerką że może to być wina lubrykantu który stosowaliśmy i ostatnio i wczoraj, bo wcześniej nic mi nie było. Spotkał się ktoś kiedyś z takim skutkiem ubocznym po lubrykantach?
 

flader

Active member
Jest bardzo możliwe, że to reakcja alergiczna na lubrykant. Podaj dokładną nazwę, zobaczymy co tam w składzie jest.
 

adam201

Member
Jeden to Durex ten najzwyklejszy niebieski a drugi to lubrykant mojej partnerki, nazwy nie pamiętam ale sobie zrobiłem zdjęcie składu żeby porównać z moim durexem bo po obu miałem opuchnięta faję. Podesłał bym zdjęcie ale kurcze nie wiem jak je tu wstawić. Jak mi się nie uda to najwyżej potem przepisze tu to co w składzie
 

Podobne tematy

Do góry