• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opryszczka?

Kasynkl

New member
Pojawiło mi się coś takiego na napletku od wewnętrznej stronie, było to poprzedzone zmianami, które opisałem w kategorii „Krótkie wędzidełko”.
Co to może być? Bo zaczynam trochę panikować
 

Kasynkl

New member
Od wczorajszego wpisu zrobiło się mniej czerwone, ale za to pojawiło się to i jest bardziej bolesne. Nie mam pojęcia co robić
 

pelesos

Active member
Spore owrzodzenie, trochę za duże jak na opryszczkę. Może uraz mechaniczny? może alergiczne zapalenie? może jakaś inna choroba. Trochę mało informacji , żebym mógł więcej powiedzieć . Na pewno warto to skonsultować . pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kasynkl

New member
Byłem u lekarza, sam nie wie co to jest, mówił, że pierwszy raz coś takiego widzi 😅 Zrobił wymaz na posiew etc. Jednak od kilku dni jest spokój jakby nigdy nic nie było 🤷‍♂️ Również podejrzewam, że mógł być to uraz mechaniczny, bo po zabiegu przedłużania wedzidelka wszystko jest jakby dużo delikatniejsze tam, a w nocy prawdopodobnie przewróciłem się na brzuch podczas wzwodu i zgaduje, że wyszło jak wyszło
 

Kasynkl

New member
Update
Z badań nic nie wyszło, ale zmiana zniknęła. Za to w tym samym miejscu od kilku dni jest strasznie wysuszona skóra, w takim stopniu, że aż tworzą się ranki, już nie wiem co to może być
 

Kasynkl

New member
Witamina A bardzo pomogła, już po drugim posmarowaniu zniknęła mi czarna plamka, która powstała przez prawdopodobnie wysuszenie(mam takie same na dłoniach, atopowe zapalenie prawdopodobnie). Dziękuję za pomoc!
 

nope

Well-known member
Jak tak sie sprawy mają to kup sobie krem z cetaphila do ciała. Nadaje sie żebyś tam smarował i tak samo na dłonie. Polecam. Jest drogi ale robi robote.
 
Do góry