• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opinie pomoc

Witam proszę o opinie i o pomoc miałem wykonany zabieg wędzidełka i plastykę napletka wykonaną 10 marca i było ok ale wczoraj z partnerką zaczęliśmy się bawić i pojawiło się krwawienie i ból z wędzidełka będzie potrzebna konsultacja lekarza po świętach ?
 

dandoo

Active member
może za wcześnie zacząłeś się bawić 4-6 tygodni, to jest teoria ja dla bezpieczeństwa bym przemył i odkaził i do lekarza, pewno sie jeszcze nie zregenerował ja jestem po obrzezaniu to też inaczej. idź do urologa to zobaczysz co powie. na całe szczęście u Ciebie to dużo się jakiś nie sączy, bez obaw. miłego
 

Trolo

Well-known member
Jak na moje oko to tam się coś rozkleiło. Czy po zagojeniu zsuwałeś napletek i masturbowałeś się bez napletka? Ja bym zaczekał do kompletnego zagojenia i codziennie zsuwał napletek, dbał o higienę i powinno być ok. Może zbyt mocno pociągnęła i tak to wyszło, może zębami uszkodzone. Jeżeli się ponowi w tym samym miejscu to bym przeszedł się do lekarza.
 
Nie było masturbacji ale wczoraj dziewczyna chciała się kochać za dużo każdy wypił ale daliśmy radę tylko trochę spuchło znowu nic zostaje zrobić przerwę żeby się goiło
 

Podobne tematy

Do góry