Operacja, zakładanie prezerwatywy, zdjęcia

Bajor

New member
5 i pół tygodnia temu miałem zabieg (początkowo miało być obrzezanie ale przed wjazdem na stół lekasz zdecydował że nie jest tak źle i zrobimy plastykę + wędzidełko)
3 i pół tygodnia temu miałem wyjmowane szwy

http://imageshack.us/g/580/54794469.jpg/

Na czerwono zaznaczone w czasie wzwodu gdy tylko dciągnąłem za żołądź i puściłem
Na czarno gdy naciągnąłem napletek do końca

Mam kilka pytań i problemów.
1.Mam problem z zakładaniem prezerwatywy (w czasie wzwodu kiedy napletek znajduje się w rowku żołędziowym) Prezerwatywę założę tylko do rowka, tam się zatrzymuje, żeby naciągnąć na całego Penisa musze się nieźle nagimnastykować.
2.Czy nawet jeśli założe prezerwatywę i będę sę kochał to to że mam długiego napletka (lekarz tak powiedział) w momencie gdy będę wykonywał ruchy frykcyjne to czy praca mojego napletka nie spowoduje pekanie prezerwatywy i jej zsuwanie się?
3. Czy wygląd na zdjęciach jest normalny? Czy operacja się udała? ;p
 

promatyk

New member
Jeżeli w stanie, jak na obrazku po lewej, nic nie ciśnie, to jest okej. Ja mam napleta dosyć długiego, że normalnie w stanie spoczynku zakrywa całego grzyba i jest taki mały ryjek, ale jest za to bardzo rozciągnięty wszerz. Jak chcn nałożyć gumkę to jakby to ująć- rozwijam ją do końca żołędzi i w trakcie rozwijania dalej- na trzon, rozciągam całą skórę napletka na trzonie, że wygląda to tak jakbym napleta nie miał. Aczkolwiek po paru ruchach gumka się zawija wraz z napletkiem. Właściwie to próbowałem durexy i z mniejszą średnicą (49mm) i te z większą (54mm) i nie ma problemów ze zsuwaniem się gumki, tzn. nie zsuwa się.
Pamiętam jak za dzieciaka bawiłem się gumką którą znalazłem :D Wtedy też miałem taki problem, że gumka zostawała między zwiniętym napletkiem a żołędzią i cięzko było ją rozwinąć, ale ponad rok mam odsłoniętego grzyba, więc napletek się rozciągnął i daje się rozwinąć na całym trzonie. Oczywiście wędzidełko pociąga mocno w dół, ale nie sprawia to bólu.
Jeżeli dobrze założysz gumkę, tzn, nie będzie w zbiorniczku powietrza, i będzie gładko rozwinięta do końca trzonu, to nie ma co się obawiać o pęknięcie. Pęknąć może w przypadku złego założenia, albo jakby było bardzo sucho i jakieś duże naprężenie.
Wygląd na tej fotce po lewej (po prawej usunęli) jest wg mnie okej, przy czym tak jak wspomniałem wyżej u mnie jest około 0,5 - 1 cm przerwy między zwiniętym napletkiem a krawędzią żołędzi.
pozdro
 

dawjon2

New member
ja bym na Twoim miejscu poczekal jeszcze z zakladaniem gumek :) pocwicz sobie go troche,upewnij sie ze wszystko jest dobrze, a dopiero potem dzialaj z panienkami :)
 

Bajor

New member
Jedno zdjecie usunęli, Ah.. ;P

@promatyk
Uprzedziłeś moje pytanie które miałem zadać apropo tego czy zakładać prezerwatywę gdy skóra jest w rowku czy naciągnięta na całym penisie.

Wędzidełko mi nie będzie cisnąć bo miałem przedłużane więc tutaj akurat +

Cały czas ćwiczę swoją armatkę przy użyciu maści diprolene, i jest juz naprawdę zajebicho ;D

Dziękuje za NAPRAWDĘ DOKLADNY opis, takiej odpowiedzi oczekiwałem, DZIĘ - KU - JE.
 
Do góry
TOPlist