• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Operacja stuleki na nfz śląsk

Andrzej1990

New member
Witam
Panowie miałem stwierdzona stulejke już jakiś czas temu niestety leczenie nie pomogło i zapadła decyzja że potrzebne częściowe lub całkowite obrzezanie.
Niestety czasy covid i różnych problemów i nie było czasu i kasy by się tym zająć. Znalazłem info ze jest szansa ogarnac na nfz więc jeden drugi lekarz i mam skierowanie na operacje stulejki.
Niestety tu piękna historia się kończy gdzie bym nie zadzwonił nikt nie wykonuje zabiegu na nfz bo mają ważniejsze zabiegi robią zabiegi tylko onkologiczne itp.
Pytanie więc do was czy robił ktoś zabieg na nfz w ostatnim czasie na Śląsku? Podpowiedzcie gdzie można złapać jakiś termin ?
 

bhgmiop

Active member
nie polecam robić tego na NFZ,tylko poczekać nawet poł roku,uzbierać na prywatnego i wtedy znależć na forum kogoś kompetentnego,szczególnie że już raz przez to przechodziłeś
 

Krystiankendroj

Active member
Nazbieraj kasy i idź prywatnie do kogoś dobrego a nie na NFZ bo ci babola strzela i kolejne problemy będą
Prywatnie powiesz co chcesz i jak miec zrobione jakoś się dogadasz i płacisz
Na NFZ zrobią " jak się da " czyli najprościej wytną wszystko wpizu i następny zrobiony na szybko , więc nie baw się w terminy i czekanie
 

Qmarek

New member
Zależy na kogo trafisz.
Jeśli będzie lekarz z dobrą ręką to zrobi dobrze na NFZ i prywatnie, jeśli będzie kiepski a takich jest większość w Polsce to zrobi źle nawet prywatnie .
 

bhgmiop

Active member
dokładnie,znajdz na forum dobrego lekarza gdzies w twojej okolicy,albo nawet gdzieś dalej,po za,nie sugeruj się też opiniami na <znanylekarz> bo to jest fikcja i oszustwo,nie można tam dodawać negatywnych komentarzy,ten portal nie powinien istnieć w takiej formie jakiej istnieje obecnie
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry