• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Operacja pare pytań

adampolska

New member
Mam 16 lat i 4 pytania do was. 1Ile czasu po zabiegu nie mógłbym ćwiczyć boksu?2Czy znieczulenie boli?Po operacji boli?3Można po tej operacji wykonwać wszytkie ćwiczenia np.przysiady skakanka itd.?4Jak sie psychicznie przełamć bo ból to najmniejszy problem Bolec to wiem że będzie boleć a nie jest to poniżające dla męzczyzny? :cry:
 

Skyman

New member
1. Nie jestem pewien ale do pełnego zagojenie potrzeba miesiąca. Tak więc na około miesiąc musisz sobie dać siana (ale pewny nie jestem, to zależy jak będzie Ci się to szybko goiło. Każdy organizm reaguje inaczej.)
2. Poczujesz lekkie ukłucie w zależności czy dostaniesz w skórę czy w żołądź, ja miałem dzisiaj robiony zabieg i dostałem w skórę i w żołądź i to kilka razy bo mnie dosyć mocno bolało. Tak, po operacji boli ale jak połkniesz tabletki które Ci dadzą to ból na jakiś czas zniknie. Mi jakieś 2 godziny temu dali 2 tabletki Ibupromu i do tej pory nic nie boli, czasami tylko coś ukłuje no ale cóż...
3. Nie, po operacji obowiązkowo trzeba siedzieć. Nie uprawiać sportu, nie biegać, nie podnosić nic ciężkiego po prostu siedzieć przed telewizorem ew. kompem :D (oczywiście do momentu aż wszystko się zagoi).
4. Pomyśl sobie tak, że jeżeli nie zrobisz tego teraz to i tak będziesz musiał to kiedyś zrobić, a chyba lepiej zrobić teraz i potem mieć spokój. Ja taką zasadą kierowałem się w chwili zwątpienia i proszę bardzo... jestem już po zabiegu :D

Poniżające w sensie, że co? To, że wykonasz zabieg? Jeśli tak, to przecież setki mężczyzn codziennie robi taki zabieg bo przecież nie jesteśmy sami ze stulejką. Wlicz w to wszystkich muzułmanów, turków itd. którzy robią sobie obrzezanie bez względu na to, czy mają stulejke czy nie. Po za tym, mi lekarz po wycięciu wędzidełka powiedział, że będę miał teraz lepiej bo nic nie będzie ciągnęło skóry, i podobno są lepsze odczucia podczas stosunku ale tego nie wiem bo jeszcze się nie "grzmociłem" :D
 

bergen

New member
Odpowiedzi powyzej wyczerpujace, ja sie tylko pozwole zdziwic ze bokser pyta o ból przy zabiegu :) na kazdym treningu boli Cie pewnie 10 razy bardziej.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry