• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opatrunek

marianek2907

New member
Witam panowie. Polecacie jakiś dobry sposób na opatrunek żeby nie przeszkadzał w pracy i w oddawaniu moczu? Może macie jakieś patenty? Pewnie głupi temat no ale nie zaszkodzi zapytać. Dodam że jestem 13 dzień po zabiegu.
 

dandoo

Active member
ja nosiłem go do góry przez dwa tygodnie jak wychodziłem to zakładałem dresy, oczywiście owinięty opatrunkiem uciskowym mój przyjaciel. po dwóch tygodniach zacząłem już normalnie nosić do dołu i luźniejsze opatrunki w sensie gazę owinąłem dookoła i plastrem zalepiłem tak żeby nie spadł opatrunek. i jakoś żyje do dzisiaj, zabieg miałem 1.04.2023
 

marianek2907

New member
No to ja podobnie, jutro minie dwa tygodnie od zabiegu , nosze w opatrunku do góry, i też drugi tydzień w dresach ( nie tych samych 😁). Trzeba będzie spróbować zrobić jak ty/pan.
 

dandoo

Active member
mały update od dzisiaj chodzę bez opatrunków bo wypadły mi wszystkie zszywki i został 1 szew, rozkminiam jak go wyrwać z wędzidełka 😂 nie chce odejść, w ostateczności może urolog usunie go w sobotę ;)
 

dandoo

Active member
jeżeli chodzi o sikanie załóż opatrunek tak aby 2-4 cm główki penisa wystawało poza opatrunek, wtedy go nie obsikasz ;)
 

marianek2907

New member
Tak zrobię. Mi to chyba że trzy zszywki wyszły razem z opatrunkiem, tak jakby się zaczepiły ,ściągałem bandarz i wylazły . Ale jeszcze trzy czy cztery jest.
 

marianek2907

New member
Jedną wyciągnąłem przez przypadek, myślałem że nitka z gazy opatrunku, dwie następne wyszły razem z opatrunkiem,jak zmieniałem . Lekkie uszczypnięcie i to wszystko. Jestem po samej plastyce, mam jakieś strupki w rowku żołednym, lekarz kazał myć to szarym mydłem i że niby ma zejść. I cały żołądź cały czas odsłoniety.
 

marianek2907

New member
ja nosiłem go do góry przez dwa tygodnie jak wychodziłem to zakładałem dresy, oczywiście owinięty opatrunkiem uciskowym mój przyjaciel. po dwóch tygodniach zacząłem już normalnie nosić do dołu i luźniejsze opatrunki w sensie gazę owinąłem dookoła i plastrem zalepiłem tak żeby nie spadł opatrunek. i jakoś żyje do dzisiaj, zabieg miałem 1.04.2023
Hej, i dalej chodzisz z niezadartym do góry i nic się nie dzieje? Ja od wczoraj tak chodzę i niby nic.
 

dandoo

Active member
już nie przestałem po 3 tygodniach teraz już minęły ponad 4 tygodnie i powiem że tylko trochę czasem mnie podrażni ale bez przesady. dzięki temu też się przyzwyczajam. Ogólnie to z lewej strony mam limfę taka małą ale on mówił znaczy urolog, że to z czasem się zmieni i będzie lepiej. Także obserwuję i czekam na finalny efekt, okaże się za pół roku, dzisiaj kupiłem krem z masłem shea bo czytałem, że to pomaga.
 

marianek2907

New member
Limfa to taka większa ilość skóry z jednej strony? Bo ja mam po jednej stronie taki fałd, tak jakby większa ilość skóry
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry