• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opatrunek po usunięciu wędzidełka

Aaddixx91

New member
Cześć wszystkim!
Miałem dzisiaj zabieg skrócenia wędzidełka ale po opisie wykonanego zabiegu sądzę, że zostało ono usunięte całkowicie. Miałem dzisiaj nie ściągać opatrunku, który był bardzo ciasny. lekarz twierdził że dam radę odsunąć ten opatrunek by zrobić siku. Niestety nie dało się więc za każdym razem gdy muszę skorzystać z toalety zmieniam opatrunek. nie jestem w stanie aż tak mocno tego opatrunku założyć… nie wiem jak mocno trzeba to zrobić by w nocy nie było niespodzianki.. Pacjent w gaciach skierowany ku górze by obrzęku nie było. Macie jakieś rady? Pozdrowienia :)
 

Mariusz3240

New member
Ja po usunięciu wędzidełka nie miałem w ogóle opatrunku. Wszystko zagoiło się bardzo szybko i bardzo ładnie. (Jak to lekarz powiedział że mam naturalny opatrunek w postaci napletka...)
 

Trolo

Well-known member
Jedynie na noc bym założył sobie w takim wypadku ciasny, żeby wzwód nie narobił szkód i nie rozerwał szwów, a tak to higiena i będzie gitara.
 

Aaddixx91

New member
A jak robiliście z napletkiem? Ja zabieg miałem w poniedziałek 12.09.2022 i od tamtej pory cały czas chodzę z odciągniętym napletkiem, dbając o higienę, opatrunki itp. Powinnienem już go naciągnąć na żołądź?
 

Mariusz3240

New member
A jak robiliście z napletkiem? Ja zabieg miałem w poniedziałek 12.09.2022 i od tamtej pory cały czas chodzę z odciągniętym napletkiem, dbając o higienę, opatrunki itp. Powinnienem już go naciągnąć na żołądź?
Ja sciagalem tylko do sikania oraz do mycia i nakładania maści. Potem siup napletek na żołądź. ( Tak też zalecał lekarz).wszystko super i bardzo szybko się zagoiło.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Opatrunek Obrzezanie 16
M Opatrunek Stulejka 9
M Ile nosimy opatrunek? Po zabiegu obrzezania 10
J Opatrunek po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 1
A 4 dni po, opatrunek, styl Po zabiegu obrzezania 3

Podobne tematy

Do góry