• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opatrunek i szwy po zabiegu

Ekstaza

New member
Jak długo chodziliście w opatrunku po zabiegu? W moim przypadku obrzezanie całkowite, L&T
Szwy są cały czas na swoim miejscu, żaden jeszcze nie wypadł. Mija 13 doba od zabiegu. Zauważyłem też, że moje szwy są przezroczyste, przypominają na pierwszy rzut oka żyłkę wędkarską, a dr Tondel zapewniał, że są to szwy rozpuszczalne. Od 3 doby po zabiegu nie pojawia się już krew na opatrunku.

Zastanawiam się kiedy powinienem przestać nosić opatrunek, aby przyzwyczaić żołądź do nowego otoczenia. Mogę dotknąć się po żołędzi palcem, nie sprawia to bólu, jednak np. gdy jednego dnia założyłem opatrunek, który odkrywał główkę do połowy, odczuwałem dyskomfort, w momencie dotyku żołędzi o bieliznę
 
To normalne że 13 dnia jeszcze masz wszystkie szwy, w 3 tygodniu zaczęły dopiero wypadać, przy zdejmowaniu opatrunku, podczas kąpieli, po 3 tygodniach usunąłem ostatnie trzy, a opatrunek to przestałem nosić po trzecim tygodniu, żadnych problemów nie miałem z dyskomfortem zołędzia, samo się przyzwyczai.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Szwy a opatrunek Obrzezanie 0
B Opatrunek Obrzezanie 16
M Opatrunek Stulejka 9
M Ile nosimy opatrunek? Po zabiegu obrzezania 10
J Opatrunek po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 1

Podobne tematy

Do góry