• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Olej konopny - co o tym sadzicie?

Ajlar

New member
Witam serdecznie,
czy ktos z Was moze uzywal lub uzywa olej konopny? Po lekturze wlasciwosci oleju konopnego - zachecony zostalem do jego kupna. Ktos z Was ma, lub mial i korzystal? - zapraszam do dyskusji i wymiany pogladow na ten temat.
 

darekbenor

New member
Czy olej konopny nie miał coś wspólnego z odchudzaniem ? Tak gdzieś obiło mi się o uszy bo teraz jestem na etapie odchudzania z dietą atkinsa i zastanawiam się czy takie olejki by coś wspomogły ?
 

Sasza

New member
Olej konopny kiedyś znany dzisiaj trochę zapomniany,a szkoda bo świetnie pasuje do sałatek,ziemniaków,sałatek.Oleje smakowe coraz częściej goszczą na naszych stołach,używa się ich nie tylko w kuchni ale tez jako naturalnych kosmetyków. Podobnie jest z olejem z wiesiołka. Naszym potrawom nadaje oryginalny,przyjemny zapach,dodawany jest do sałatek,kasz czy dresingów. To oczywiście nie wszystkie jego możliwości,o innych można poczytać na olejowesmaki.pl/shop/product/z_wiesiolka
 

oklas

New member
Słyszałem wiele razy od znajomych jak chwalili sobie właściwości oleju konopnego jeśli chodzi o różnego rodzaju schorzenia
 

Miuosz

New member
Olej konopny i produkty zawierające wyciąg z konopi ogólnie coraz częściej pojawiają się w dyskusjach z tego co zauważyłem. U mnie w aptece też ostatnio widziałem produkty MolPharma, które zawierają wyciąg z konopi tzw CBD. Podobno rewelacyjnie spisują się nie tylko w przypadku leczenia ale też warto stosować je zapobiegawczo. Chyba też sie skuszę i spróbuję bo widziałem nawet herbatę i kawę z kwiatostanem konopi.
 

Eder

New member
Z tematem wyciągów z cbd warto się zapoznać, bo widać jak ten dział rośnie w siłę. Mało też się mówi o kosmetykach z CBD, a mają one naprawdę korzystne działanie. Osobiście zamawiałem w Internecie i jestem mega zadowolony z efektów.
 

Podobne tematy

Do góry