• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ogolnie, o zabiegu + pytania

kolega 10

New member
Witam

3 listopada byłem u doświadczonego lekarza na zabiegu wydłużenia wędzidełka, prywatnie 250zł.

Mówił też że zostawi taki małe zgubienie skóry i że według niektórych nie jest to błąd, a nawet jest to taki dodatek na punkt g w sexie ;)

Ale do rzeczy, szył mi szwami raczej nie rozpuszczalnymi, takimi ciemnymi, ale po kilku dniach same puściły. Gdzieś około 6-10dni?

W sumie widzę że się to wszystko zrosło, ale w zwodzie dalej nie ma "tego" efektu. Umówię sie teraz do niego na wizyte, ale juz na nfz.

Czy są powody do obaw? Czy to raczej normalne, że musze go rozruszać, rozciągnąć?

Przyznam, że trochę że tak powiem poluzowało, ale czy po 15 dni od zabiegu powinienen oczekiwać efektów?

Pozdrawiam
 

Brak_nicku

New member
Trzeba troche napletka rozciągnąć ponieważ nie jest teraz taki elastyczny.
Jeżeli bedziesz Ćwiczyć to powinno wrócic do normy.
Jakis user pisał ze u niego dopiero po 2-3 miesiącach wszystko wróciło do normy. No u mnie tez nie jest jeszcze super , mam ok. 17 dni po.
 

kolega 10

New member
wlasciwie, to nie jest w ogole elastyczny, lekarz mowil podczas zabiegu ze seksu nie moge uprawiac przez conajmniej 1,5 miesiaca. tylko ciekawia mnie te szwy, ze jak odpadly i nie mialem zadnych krwotokow to normalne?
 

Podobne tematy

Do góry