Odzywki - na silownie?

Sailea

New member
Ja odżywkę białkową uwielbiam ze względu na smak, więc nawet czasami wolę odżywkę od pożywienia. Pozdrawiam wszystkich, którzy kochają smak ciasteczkowy :)
 

gieneki8

New member
Bardzo dobrze się wchłaniają odżywki białkowe Olimpa. Najlepiej suple kupować przez internet, bo najtaniej wychodzi.
 

tik

Member
Ja za to w porównaniu z gimnazjum i liceum zaliczyłem duużą zwyżkę formy, póki co na siłce regularny progres- i to na pewno nie rzeźniczymi nakładami- z czego jestem zadowolony.
Jedyne czego mi w tej kwesti bardzo brakuje, to masy- chociaż 10 kilo bardzo chętnie bym przyjął na klatę (i to dosłownie;)

Basen niezbyt czesto, i bardzo nieregularnie. Jednym razem pare razy w miesiącu, innym razem wcale. Z tym jest bardzoo kiepsko :)

Rower zupełnie nie, bieganie chyba tylko w formie rozgrzewki, bo do samego biegania nie mam motywacji zbytnio :) Ale taką typową kondycję do biegania zdołałem wyrobić, nie męczę sie szybko.
 

savag

New member
Jestem na tak o ile jest to wspomaganie treningu. Wiele osób zaczyna brać odżywki i nastawia sie na super efekty podczas gdy one nie przychodzą. Prawda jest taka,ze odżywki rzeczywiście mogą pomóc o ile uprawiamy sport i regularnie wykonujemy ćwiczenia siłowe. Same w sobie nie pomogą a jeszcze przy braku ćwiczeń dostarczą dodatkowych kalorii. Przy odpowiednio dobranym treningu siłowym mozna jednak osiagnąć rezultaty ćwiczeń o wiele szybciej.

Na początku proponowałbym zacząć od aminokwasów

Poprawiają regenerację, efektywność treningu i pomagają w budowaniu masy mięśniowej.
 

nope

Well-known member
Z wlasnego doswiadczenia polecam tylko kreatyne. Białka itd inne aminokwasy są bez sensu ponieważ uzyskujesz białko i resztę z jedzenia. Jest to przydatne tylko wtedy kiedy masz zbilansowaną dięte i to białko chcesz uzupelnić. Wtedy to ma sens. Dla ciekawskich. Trenuję 3 lata street workout, przyrost z 61kg do 81kg 180cm wzrostu.
 
Do góry