• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Odsłonięta żołądź

dandelion85

New member
Witam. Macie jakieś metody jak tutaj zrobić z napletkiem żeby chodzić z odsłoniętą żołedzia? Nie mam zadnej stulejki czy cos tylko w zwisie napletek zakrywa mi zoladz a chcialbym ja zahartowac sobie chodzac z odslonieta normalnie przez caly dzien. I nie mam pojecia jak to zrobic. Pozdrawiam
 

skawa

New member
Gdzieś widziałem na angielskiej stronce poświęconej stulejce takie coś. Musisz wziąć szeroki przylepiec przykleić gdzieś w połowie penisa. Następnie nasunąć na ten przylepiec skórę i przykleić następnym przylepcem. Czy zdrowe to nie wiem.
 

bezczel

New member
Odpowiedź jest dość prosta :) zsunąć go!
Jeżeli nasuwa ci się z powrotem to prócz powyższego (przyklejenia) nie ma za bardzo metody.
 

stulejkowy

New member
N9ie rozumiem tylko po co?

Żeby kobieta miała więcej przyjemności i dłuższy stosunek?
A co z Tobą?
A co z Tobą za 25 lat jak na pewno będziesz chciał sobie poużywać a czonek już nie będzie stawał przez to hartowanie?
 

apolakipsa

New member
Amarykanie musieliby byc impotentami w wieku 25lat a nie sa, malo tego wsrod 50 latkow obrzezanych jako noworodki, osoby z problemami zdarzaja sie tak samo czesto jak wsrod nie obrzezanych, mało tego maja także problemy z przedwczesnymi wytryskami co oznacza ze bodzce sa zbyt silne.


Owszem mozna uwazac i sie sprzeczac czy taki stan zmniejsza przyjemnosc czy nie to sprawa dyskusujna na ktora nigdy nie poznamy odpowiedzi ;]
 

Podobne tematy

Do góry