• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Odczucia przy pierwszym stosunku po obrzezaniu całkowitym

Łukasz91

New member
Cześć, jestem ponad ponad 3tyg po zabiegu obrzezania całkowitego, zabieg przebiegł bardzo gładko i bez problemów, rekonwalescencja po zabiegu rownież przeszła gładko, jutro zamierzam ściągnąć szwy które nie odpadły podczas gojenia sie rany. Przyzwyczajam penisa do chodzenia bez opatrunków, troche czuć nadwrażliwość zołędzi lecz jest to znośne. Jedyną niewiadomą dla mnie jest masturbacja oraz stosunek z kobietą, co do masturbacji to przy moim typie obrzezania bede musiał zastosować „poślizg”, to napewno, ale co do stosunku z kobietą mam pare pytań. Wrodzona stulejka utrudniała mi sex, wiec po obrzezaniu bedzie to mój pierwszy raz w życiu. Przeczytałem pare postów na temat seksu po obrzezaniu, ze istnieje wtedy potencjał na dłuższy stosunek poprzez mniejsze czucie na żołedziu. Do tego czasu problemu z erekcją nie miałem, ale mam obawy czy przez zmniejszone czucie zołędzia bede mial problem z utrzymaniem erekcji, czy raczej skoro to bedzie mój pierwszy raz z moją dziewczyną to mam sie spodziewać szybkiego finału?😄
Jakiekolwiek rady mile widziane☺️
 

admma412

Member
Cześć, raczej szybkiego finału nie będziesz miał jako że teraz będziesz obrzezany czyli mniejsze czucie a do tego będzie to twój pierwszy stosunek gdzie wcześniej byłeś przyzwyczajony do ręki, ja też jestem 4 tygodnie po całkowitym obrzezaniu i też jestem właśnie ciekaw jak to będzie bo mimo wszystko ewidentnie czuję że czucie jest troszkę mniejsze, ciekawe jak to się będzie przekładało na seks czy masturbację
 

DarkenPL

New member
Ja jestem już 2 lata po, zależy ile masz napletka wewnętrznego i jak szybko/mocno posuwasz kobiete, staraj się skupić na kobiecie a errekcja będzie git i finał tak samo powodzenia
 

Podobne tematy

Do góry