Od czego zależy siła orgazmu

czrn

New member
Od czego może zależeć siła orgazmu. Jestem niewiele po 30stce, ale seks nie przynosi mi takiej frajdy jak kiedyś. Przyczyną są słabe orgazmy - od czego mogą one zależeć? W sensie, ich siła.
 

jonczerw

New member
Może kiepskie podniecenie? OBejrzyj sobie jakiś film porno przed stosunkiem, ewentualnie przetestujcie sobie jakieś zabawki w sypialni. Sam również zauwazyłem,ze w wieku 30 lat erekcja oraz wytryski nie są takie duże jak w wieku 20 lat. Byłem z tym u urologa oraz ten mi polecił srodek cum on. Dzialanie moim zdaniem bardzo fajne, zwiększa erekcję oraz moc Twojego wytrysku. Nie jest to drogie tak wiec możesz sobie przetestować.
 

czrn

New member
Dzięki za odpowiedź. Coś tam już kiedyś słyszałem o tym środku. Zbadam jeszcze temat. Być może go kupię. Zapytam jeszcze, czy jest on dostępny w aptekach czy tylko przez net?
 

jonczerw

New member
W aptece nawet nie szukałem, Nie lubię takich rzeczy kupować stacjonarnie, lepiej jest zamówić przez internet oraz nie stresować się tym,że ktoś może nas oceniać przez pryzmat tego co kupiliśmy.
 

tik

Member
Też brałem cum on. .Dobrze jest kupić sobie opakowanie z żelem w komplecie Taki żel wzmacnia działanie środka na potencję.
 

Podobne tematy

Do góry