• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ocena skrzywienia w dół

Ggrunt

New member
Cześć wszystkim. Proszę o pomoc w ocenie skrzywienia. Mi wydaje się dość wyraźna, przeszkadza mi w stosunkach, kolejne podejścia kończy się klapą ... Nie próbowałem wszystkich pozycji, może któryś z Panów doradzi czy w ogóle mam szansę na udany seks w jakiekolwiek konfiguracji. Jestem zdecydowany na zabieg ale obecnie nie mogę go zrobić i muszę czekać kilka miesięcy. Przy okazji zapytam ile trwa np. przerwa od uprawiania sportu po zabiegu prostowania. Przesyłam zdjęcia we wzwodzie.

IMG 20210711 115342 Easy Resize.com - Imagehost - w staniu
IMG20210711060248 Easy Resize.com - Imagehost - w staniu
IMG20210711115845 Easy Resize.com - Imagehost - w lezeniu
IMG20210711120249 Easy Resize.com - Imagehost - w lezeniu

Pozdrawiam.
 

nope

Well-known member
Szczerze to ja tu nie widze problemu, sam mam gorsze skrzywienie i brak problemow z seksem. Moze uwierz bardziej w siebie? Jaki ci dyskomfort sprawia to skrzywienie?
 

Trolo

Well-known member
Zrób zdjęcie w pełnym wzwodzie od góry. Widać skrzywienie, ale czy jesteś w stanie wyprostować go ręką?
 

Ggrunt

New member
Tak jestem, przy każdej próbie włożenia mam problem stresuje się i koniec 😅 W zwodzie członek zawsze opada w dół jeżeli stoję lub klęczę, jedynie w pozycji leżącej stoi w pionie.
 

AGv

Active member
Więcej pewności siebie. Z sexem utrudnień być nie powinno. Dla komfortu psychicznego w przyszłości warto poprawić
 

nope

Well-known member
Tak jestem, przy każdej próbie włożenia mam problem stresuje się i koniec 😅 W zwodzie członek zawsze opada w dół jeżeli stoję lub klęczę, jedynie w pozycji leżącej stoi w pionie.
Też tak mam ze staje mi bardziej w dół plus mam skrzywienie z 20-30 stopni. Da się je wyprostowac ręką i dam rade tez przylozyc w wzwodzie do brzucha kolege. Uważam że nie ma co ruszać tylko troche potrenować z dobrą babką :D mi żadna pozycja nie sprawia problemów a testowałem już dużo xD
 

wacie

Active member
Ggrunt , a Ty chłopie nie masz czasem problemów z krótkim wędzidełkiem ?
Na ostatnim foto dziwnie to wygląda.
Dasz radę podczas wzwodu niżej , bardziej zsunąć napletek ?
Bo to wygląda podobnie jak i u mnie , też krótkie wędzidełko ciągnęło mi członka tak jak u Ciebie w dół.
Teraz po obrzezaniu mój się znacznie wyprostował.
 
  • Wow
Reactions: AGv

Ggrunt

New member
Ggrunt , a Ty chłopie nie masz czasem problemów z krótkim wędzidełkiem ?
Na ostatnim foto dziwnie to wygląda.
Dasz radę podczas wzwodu niżej , bardziej zsunąć napletek ?
Bo to wygląda podobnie jak i u mnie , też krótkie wędzidełko ciągnęło mi członka tak jak u Ciebie w dół.
Teraz po obrzezaniu mój się znacznie wyprostował.
Dam radę
 

Podobne tematy

Do góry