• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ocena po zabiegu - 2 dni

Cześć,

Chciałem się was zapytać co myślicie zabiegu ? czy został wykonany poprawnie ?

Chciałbym zapytać czy to normalne że część szwów mam tak jakby przykryte skórą a część jest na zewnątrz, dopiero po lekkim ściągnięciu skóry wszystkie szwy są widoczne. Martwi mnie też ta zaznaczona część na zdjęciu w białym kole, czy to po wygojeniu się wszystko wyrówna czy zostanie taka nierówność ?


Z góry dzięki za pomoc
 

abcd03

New member
Z tym że część szwów jest widoczna a część pod skórą to normalne, szycie wygląda na dobrą robotę, co do tej części w kółku to słabo widać ale być może to opuchnięty wewnętrzny napletek, po prostu zbiera się tam limfa, nie mniej warto to obserwować jednak nie należy się przejmować to dopiero druga doba po zabiegu więc i tak jest mała opuchlizna patrząc na niektóre przypadki
 
Czyli raczej o wytworzenie znanej oponki nie muszę się martwić ? Czy ona dopiero powstaje w późniejszym etapie ?

Na jaki styl wam to wygląda ? Ponieważ zapomniałem dopytać doktora
 

nope

Well-known member
Na pewno ciecie low ale czy tight czy loose to zobaczysz po wygojeniu w wzwodzie ile skóry będzie. Jak mało i bedzie napięta to tight. Mysle ze oponka ci nie grozi.
 
Dziękuje za informacje, dosyłam jeszcze jedno zdjęcie. Martwi mnie to że penis po zabiegu stał się krzywy, czy to wina spuchnięcia ? czy problem ze szwami ? Przed zabiegiem był prosty.

 

abcd03

New member
Napewno skrzywieniem nie ma się co martwić, zabieg nie ingeruje w głąb lecz jedynie w skórę dlatego raczej to wina opuchlizny, czas wszystko naprawi, jedynie z mojej perspektywy mogę powiedzieć że za efektem trzeba czekać, czy zabieg został dobrze zrobiony można ocenić już po pierwszych dniach ale na efekty trzeba poczekać, i to nie dwa czy trzy tygodnie lecz ten miesiąc to minimum, a tak naprawdę to dłużej, wszystko indywidualne zależy, aczkolwiek tutaj myślę że wszystko jest jak na ten moment dobrze i juz niedługo można będzie się cieszyć w pełni sprawnym sprzętem
 

abcd03

New member
Nic strasznego, to co tutaj jest to praktycznie żadna opuchlizna, jak wszystko się pozrasta to pewnie zejdzie, ewentualnie lekkie uciskanie załatwi sprawę ale to w przyszłości, na ten moment lepiej dać czas, nic nie kombinować i niech się spokojnie zrasta
 
Teraz nie wiem czy robić, czy uciskać czy jednak nie, te bąble w rzeczywistości nie są duże, wydaje mi się że jest to opuchlizna związana ze szwami, jak szwy puszczą i zastosuje maść to wszystko się naprostuje
 

abcd03

New member
Z tym dociskaniem bym uważał, może więcej problemów niż korzyści przynieść, skóra jest tam bardzo wrażliwa i takie dociskanie opatrunkiem może spowodować uszkodzenia w szczególności podczas wzwodów a dalej np puszczenie szwów, więc z uciskaniem lepiej się wstrzymać do tego chociaż 2 tygodnia po jeżeli cały czas będzie opuchlizna, ewentualnie ja stosowałem maść reparil gel, chociaż nie miałem oszałamiających efektów, potrzebny czas, a lekkie "ząbki" zostają praktycznie u każdego, napewno nie będą takie jak teraz a jedynie w formie śladu na skórze ale po zagojeniu są na to maści i można ładnie wygładzić
 

nope

Well-known member
No i git. Nie zrozum mnie zle bo jednak dobrze zrobic "przylegający" ale taki mocny uciskowy to jednak mysle ze nie jest dobrym pomyslem
 

nope

Well-known member
Nie ma czegos takiego w zasadzie. Ile ludzi tyle opinii. Jednakże ja jestem przedewszystkim za cięciem high bo oszczędza wewnetrzny napletek a to czesc skory na pendraku która też daje doznania.
 
Nie ma czegos takiego w zasadzie. Ile ludzi tyle opinii. Jednakże ja jestem przedewszystkim za cięciem high bo oszczędza wewnetrzny napletek a to czesc skory na pendraku która też daje doznania.
Jeszcze mam prośbę, uważasz że mam zrobioną techniką low ? Pod spodem wydaje się że trochę napletka zostało, z góry tego nie widać gdyż jest spuchnięty a szwy są przykryte
 

Podobne tematy

Do góry