• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ocena jaki rodzaj stulejki

Neymarek

Member
Cześć Forumowicze !

Trafiłem na to forum z wiadomych przyczyn, przewiduję, że mam stulejkę. Otóż opowiem w skrócie jak to u mnie wygląda. Mam już 23 lata dlatego myślę, że tym bardziej powinienem już się zdecydować coś z tym zrobić. Do tej pory blokował mnie strach i takie głupie ludzie poczucie, że samo się naprawi :) No ale nie ma co wracać do przeszłości.

Otóż tak w chwili obecnej mam tak, że z penisa mogę ściągnać skórkę bez problemów w spoczynku. We wzwodzie natomiast czuję już naprężenie skóry jednak również udaje mi się odsłonić tzw "żołędzia" jednak gdy już go odsłonię to ciężko jest mi go zasłonić ponieważ mam jakby naprężoną skórę że nie mogę jej spowrotem naciągnąć. Dopiero jak opadnie wtedy spokojnie mi się to udaję. Dodam też, że przy dotykaniu żołędzia wyczuwam takie nieprzyjemne wrażenie na pewno nie jest to nic z przyjemnych rzeczy. Dlatego myślę, że jest ze mną w tej sprawie coś nie tak chciałbym, żebyście wy eksperci już poniekąd w tej dziedzinie poradzili mi co zrobić i jaki rodzaj zabiegu byłby dla mnie właściwy. Dołączam trzy zdjęcia z penisem w stanie spoczynku jak wygląda to poprzez naciągnięcie.

P.S - stosunku jeszcze nie odbywałem ale poznałem bardzo wartościową i fajną dziewczynę i wiem, że chcę coś z tym zrobić, żeby w przyszłości móc z nią normalnie współżyć bo teraz myślę, że jest to niemożliwe.

Bardzo proszę o pomoc.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - cee40328b3189.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 7241eb8128707.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f2d5a893d4821.jpg
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Odpowiem ci w temacie nie na priv. wiec i przy okazji podbije twoj temat. Wg mnie masz stulejke. Nie pelna bo mozesz sciagnac napletek w spoczynku. Napletek powinien swobodnie wrocic na zoladz a nie blokowac się w rowku. Powiem tak, zdrowy napletek ma otwor takiej srednicy aby bez problemu w wzwodzie mogl przejsc przez żołądź. U mnie sytuacja byla taka, ze napletek wlasnie w wzwodzie byl przyciasnawy. Wlasciwie sam pierścień napletka, bo reszta byla ok. Jedynie pierścień byl zbyt malej srednicy przez co w wzwodzie, mimo ze moglem go odciagac i to nie tylko do rowka ale i dalej, wygladal brzydko. Po twoich zdjeciach widac ze jest ciasno. Nie wiem co dokladnie bo w sumie zdjecia zle zrobione ale jest ciasno. Wedzidelko chyba tez ciagnie wiec jest krotkie. Nich zobaczy lekarz, moze np wystarczy podciac wedzidelko i bedzie ok a moze trzeba ciac i napletek.
 

Klaus1

New member
Na pewno trzeba tutaj podzialac. Stulejka do zrobienia, wedzidelko pewnie tez. NO i jak masz dziewczyne to wypadaloby podciac to co tam masz :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Jaki styl ? wasza ocena .. Po zabiegu obrzezania 1
K Ocena po 2 miesiącach Stulejka 3
K Ocena Inne 4
W Ocena penisa Stulejka 18
P Obrzezanie częścioweee ocena, komplikacje Po zabiegu obrzezania 1

Podobne tematy

Do góry