• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

obrzezany71

New member
Równocześnie wskoczyła odpowiedź na moje pytanie w czwartek to tylko 4 dni Jeżeli są nie dasz rady go naciągnąć noś uniesionego do góry więcej w sumie nic
Równocześnie wskoczyła odpowiedź na moje pytanie w czwartek to tylko 4 dni Jeżeli są nie dasz rady go naciągnąć noś uniesionego do góry więcej w sumie nic więcej zrobić nie możesz
Szczerze mówiąc nie próbowałem go na sile naciągnąć bo boje się że szwy puszcza. Nosze go cały czas przyczepionego plastrem do brzucha
 

ToJa83

Member
Aż tak źle nie jest - nie przesadzaj. A co do naciągnięcia - sam raczej tego nie zrobisz, więc albo wizyta na SORze, albo czekasz do czwartku na kontrolę.
 
  • Like
Reactions: AGv

obrzezany71

New member
Panowie powiedzcie mi jeszcze czy nic mi się z zoledziem nie stanie jak jest cały czas odsłonięty i trochę uściśnięty przez te szwy?
 

obrzezany71

New member
Dwa dni temu byłem u urologa i naciągnął mi napletek na zoledz, ale po chwili wraca na to samo miejsce. Teraz tez udaje mi się go naciągnąć ale jak puszczę to zsuwa się i wychodzi oponka. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Moze wez plastrem zlap. Tak zeby miekka czesc plastra opierala sie o grzyba a części klejace lapaly skore napleta. Takie luzne myslenie by nie trzymac caly czas skory...
 

Podobne tematy

Do góry