• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie że względów kosmetycznych

przemsky

New member
Cześć,

Jak w temacie, czy warto poddać się obrzezaniu gdy uważam że mam za dużo napletka? Stulejki ani nic takiego nie mam na pewno, chodzi tylko o kwestie wyglądu?
 

Kaytek19

Member
Zadaj to pytanie sobie jeszcze raz i będziesz miał odpowiedź xd

A tak całkiem serio to zależy od ciebie, każdy jest inny, ja się obrzezalem bo miałem załupek i towarzyszący ból podczas stosunku, pewnie jakby było wszystko ok jak u ciebie to bym tego nie zrobił ponieważ nie miałbym do tego powodu. Pozdro

Jak ci się nie podoba siadaj na fotel i niech tną :)
 

przemsky

New member
Moim zdaniem właśnie obrzezany chyba lepiej wygląda, ale z kolei podobno odczucia są trochę słabsze czasami więc nwm czy warto ryzykować jak jest sprawny 🤣
 

nope

Well-known member
Powiem tak. Jeżeli masz fiuta sprawnego i poza wyglądem dlugosc napletka ci nie sprawia innych problemow to bym nie ciął.
Obrzezanie to : rekonwalesacja, potem dbanie o blizne , moze wyjsc nie tak jak chcesz, jest duzo rzeczy co mozna zjebac i najlepszy fachowiec wskazany jak najbardziej nie byle kto, a jak ci ktoś coś spieprzy to potem poprawka i wycina sie znowu skóre i zostaje jej coraz mniej. Są tutaj ludzie co zaczeli od zabiegu high&tight nie wyszło bo lekarz spartolil sprawe a potem kończyli z low&tight i wyciętym napletkiem wewnętrznym w większosci a potem może ale niekoniecznie bywają problemy z doznaniami. Wybieraj sam. Jak już masz robić to tylko cięcie high które oszczędza dużo napletka wewnętrznego co odpowiada za bodźce. Tyle.
 

latek777

Active member
kolego autorze, jak wszystko działa to daj spokój nie ryzykuj, zawsze może coś nie wyjśc i potem będziesz miał problemy, odradzam
 

3xcięty

Active member
Nie warto jak się nie ma żadnych problemów. Zobacz posty w których zabiegi się nie udały. Pewnie mnóstwo zabiegów się udaje i Ci ludzie nawet tu nie trafiają, ciężko ocenić jaki odsetek się nie udaje, ale nie zmienia to faktu, że może coś nie wyjść.
 

3xcięty

Active member
Co najwyżej na pewno się higiena poprawiła u mnie. Przed myłem się dosyć dokładnie, często dwa razy dziennie. a i tak czasem po całym dniu pod napletkiem nie pachniało wybitnie. Natomiast po obrzezaniu nigdy tam nie śmierdzi, zawsze jest neutralny zapach.
 

kaloryfer!

Active member
Co najwyżej na pewno się higiena poprawiła u mnie. Przed myłem się dosyć dokładnie, często dwa razy dziennie. a i tak czasem po całym dniu pod napletkiem nie pachniało wybitnie. Natomiast po obrzezaniu nigdy tam nie śmierdzi, zawsze jest neutralny zapach.
Kiedyś było porownanie do ogorka kiszonego, że jakbys go nie umyl to będzie yebao kiszonka xD nie wiem czy to dobre porownanie ale zapadło w pamiec.
 

latek777

Active member
Oczywiście ilu ludzi tyle opinii ale autor niech się zastanowi dwa razy zanim będzie się kroił, jest opcja, ze lekarz coś zepsuje, a wiadomo każdy ma prawo się pomylić i nikt nie robi tego specjalnie tylko taka ludzka natura, jak sprzęt działą ja bym nie kombinował
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Hola hola latek. Nie klnij bo sie bedziemy gniewać. Tym razem edytuje. Kolejnym razem usune caly post. A jeszcze nastepnym wiesz co.
 

latek777

Active member
Diesel sorry za przeklinanie, masz rację forum to nie miejsce na taki język, przeklinam dużo w realnym świecie, ale jak tak się zastanowiłem po Twoim poście to czas skończyć takim rynsztokowym językiem
 

Podobne tematy

Do góry