• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie z własnego wyboru

shaw84

New member
Cześć czołem panowie.
A więc tak się sprawą ma, mam ochotę bądź bardziej pomysł aby się obrzezać. Nie mam problemu ze stulejką itp. napletek schodzi bez najmniejszego problemu od początku do końca. Nie chodzi tutaj nawet o wydłużenie stosunków, bo jestem zadowolony jak i partnerka również. Jedynie co to względy estetyczno-higieniczne. Od dłuższego czasu również funkcjonuję (3-4miesiace) że ściągniętym napletkiem, z początku musiałem tego pilnować i poprawiać. Po jakimś czasie wszystko się przystosowało i niekiedy kapturek wskakuje na glowe sam. Szukam informacji czy ściągnięty i zostawiony napletek może po czasie wywoływać jakieś problemy. Jak narazie wszystko jest bardzo ok. Wrażliwość główki po paru dniach się unormowała tak że teraz nie odczuwam już żadnych dolegliwości. Zaznaczę również że od roku jestem po zabiegu wazektomii. Urolog poproszony o ocenę sprzętu stwierdził, że wszystko, jest książkowo. Zabiegiem wazektomii wskoczyłem na totalnie inny level seksu. Funkcjonowanie w obecnej sytuacji z napletkiem jest też bardziej wygodne, i stąd pomysł aby ogarnąć to na stałe. Pytanie tyczy się tylko czy poprostu funkcjonowanie jw. niesie za sobą jakieś konsekwencję
 
  • Like
Reactions: AGv

Humanista

Active member
Ktos tu na forum tez robil podobnie - chodzil ze sciagnietym napletkiem, zeby zahartowac zoladz i nie mial przez to problemow. Zawsze to jakies "przygotowanie" przed obrzezaniem, ale i tak bedzie dyskomfort podczas gojenia sie blizny i wędzidełka, tego nie unikniesz.
 

Zib33

Active member
Można chodzić ze ściągniętym napletkiem, nie ma problemu. Oczywiście nie każdemu anatomia na to pozwala. Gdyby coś było z tego powodu nie tak, organizm da znać zaczerwienieniem czy opuchnięciem.
 

mati.miksiak

New member
Spokojnie można chodzić że ściągniętym napletkiem. Jeśli w ciągu pierwszej doby żołądź nie puchnie z powodu utrudnienia przepływu krwi przez ciasny napletek, to można bez problemu. Ja chodzę tak już 20 lat. Z początku naciągałem napletek, gdy musiałem się rozebrać w miejscach publicznych (prysznic w szkole, basen, sauna). Teraz już od dłuższego czasu chodzę zawsze że ściągniętym i wyglądam jak obrzezany. Jedynie zmienia się czułość skórki napletka. Ta część, która jest stale odizolowana od środowiska zewnętrznego (np. tarcia o bieliznę) staje się delikatniejsza i bardziej czuła (trochę jak żołądź zasłonięty napletkiem). Teraz w saunie przy naciągniętym napletku bardzo był czuł gorące powietrze na napletku a na żołędziu nic mi to nie przeszkadza.
 
Cześć, ja też chodzę ze ściągniętym napletkiem, nie mam z tego powodu żadnych komplikacji, jest mega wygodnie - czysto i pachnąco. Był kiedyś na tym forum post od Panów którzy chodzą tak na serio bardzo długo ale post został usunięty. Ja założyłem nowy, ale mało panów opisuje tam swoje odczucia. Twierdzę, że jeżeli nie przeszkadza Ci to i penis wygląda spoko w tym stanie to robiłbym zabiegu, zawsze na starość możesz ściągnąć skórę z powrotem i powrócić do większych doznań :) Acha, a ten nowy post to: https://meskiezdrowie.pl/threads/obrzezanie-naturalne-chodzenie-ze-sciagnietym-napletkiem.12610/
 

80051

Active member
tez cale zycie chcialem zrobic sobie obrzezanie, bo tak mi sie podobalo, pozniej nawrocila u mnie stuleja częściowa wiec zdecydowalem sie na zabieg. ogolnie chwale sobie, penis jest ladniejszy, ale u mnie stosunek sie nie wydluzyl ni chuj, jest tak samo. powiedzialem doktorkowi ze nie chce stac sie "maszyna do seksu" ktora nic nie czuje, wiec mozliwe ze zostawil mi troche wiecej wewnetrznego napletka i odczucia z seksu mam dobre. tego akurat zaluje, juz moglem mniej czuc a jebac jak robocik. ogolnie to jest zabieg jeden na cale zycie, penis bez napleta jest fajny, czysty, estetyczny i nie śmierdzący, ale mieć napleta też jest fajnie :)
 
  • Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
Akurat 80051 ma super efekt i bym nic nie ruszal pozatym ma low tight. Teraz to jedynie mozna zrobic radykalne low tight. Co do dlugosci stosunku to mi tez obrzezanie nic nie dało na tym polu ba zdarza mi sie schlapac za wczesnie😅 i tez mowilem doktorowi ze zalezy mi na doznaniach i wydaje mi sie ze moze tez cos zostawil szczegolnie w obszarze wedzidelka bo cos mi z niego zostało.
 

80051

Active member
Akurat 80051 ma super efekt i bym nic nie ruszal pozatym ma low tight. Teraz to jedynie mozna zrobic radykalne low tight. Co do dlugosci stosunku to mi tez obrzezanie nic nie dało na tym polu ba zdarza mi sie schlapac za wczesnie😅 i tez mowilem doktorowi ze zalezy mi na doznaniach i wydaje mi sie ze moze tez cos zostawil szczegolnie w obszarze wedzidelka bo cos mi z niego zostało.

o widzisz! mnie to samo, myslalem ze to jego błąd i że mu sie nie dociachało do końca, a to za sprawą mojej prośby :)
i ja to samo, nie pamietam jak bylo juz przed aż tak, ale mam wrażenie że chlapie wcześniej niż przed :p troche głupio, ale takie życie
 

RandomGuy

Active member
W moim przypadku też trochę z wędzidełka zostało, a co do chlapania to mogę szybko, a również trochę przedłużyć 😅
 

nope

Well-known member
o widzisz! mnie to samo, myslalem ze to jego błąd i że mu sie nie dociachało do końca, a to za sprawą mojej prośby :)
i ja to samo, nie pamietam jak bylo juz przed aż tak, ale mam wrażenie że chlapie wcześniej niż przed :p troche głupio, ale takie życie
Mysle ze tak ci sie tylko wydaje. Jakbys po obrzezaniu low tight konczyl wczesniej niz przed to by to dziwne troche było
 

kaloryfer!

Active member
o widzisz! mnie to samo, myslalem ze to jego błąd i że mu sie nie dociachało do końca, a to za sprawą mojej prośby :)
i ja to samo, nie pamietam jak bylo juz przed aż tak, ale mam wrażenie że chlapie wcześniej niż przed :p troche głupio, ale takie życie
Łoooo patrzcie kto to wrocil, Pan Gesta Slina Z Glebi Gardla 😉
 

Podobne tematy

Do góry