• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - Wrocław/Poznań, pytanie

nevis

New member
Witam,
sytuacja u mnie wygląda tak, że chciałbym zapisać się na zabieg obrzezania całkowitego. Do obu miast, w których mógłby być on przeprowadzony ze względu na lokalizację dzieli mnie jednak około 200km. Czy w takim razie najpierw mógłbym pójść na konsultację do urologa w swoim mieście i dostać jakąś opinię, którą następnie mógłbym przekazać doktorowi robiącemu zabieg (biorę pod uwagę dr. Burkacką we Wrocławiu i dr. Tondla w Poznaniu), czy od razu musiałbym iść na badanie wstępne tylko i wyłącznie u lekarzy wykonujących zabieg?
 

vertex

Member
Sam jestem przed zabiegiem, przeglądam aktywnie relacje innych i jestem zdecydowany i ukierunkowany na Poznań do Dr Tondla. Nie wiem czy ta Pani Buracka jest aż tak OK, bardziej mi się wydaje, że polecający ją to konta z jednym postem, sytuacja wygląda podobnie na innych portalach w komentarzach. Jeśli chodzi o Dr Tondla to jest to dobrze przetarty szlak przez wielu tutejszych forumowiczów z problemem stulejki, którzy w całych wątkach opisują historię swojego przypadku. Też mam 200km w jedną stronę do Poznania. Z Dr Tondlem jest tak, że możesz mieć konsultację+zabieg D1 - wszystko w jeden dzień lub pojedziesz na samą konsultację, wrócisz, prześpiz się z tym co on Ci powie i podejmiesz zabieg w późniejszym terminie. Ja będę robił wszystko w 1 dzień.
 

Podobne tematy

Do góry