• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie Warszawa - stapler vs. laser

kaloryfer!

Active member
Witam,
wyglada ze zrobila mi sie stuleja. Chyba byl stan zapalny, wzwod-pekniecia-zabliznienie-wzwod-pekniecia-zabliznienie i tak zrobil sie pierscien.
Jest dosc daleko od zoladzia - mowa po odciagnieciu napletka. W spoczynku ok, we wzwodzie juz nie. Nie mam zludzen, ciety bede. Aktywny seksualnie od ponad 12 lat, ale nie wiem czy to ma znaczenie. W kazdym razie do niedawna problemow nie bylo.

Do rzeczy - interesuja mnie dwie metody jak w tytule, stapler i laser. Jestem poza krajem, ale jak wroce to w Wawie to zrobie. Jakby co to u lekarza jeszcze nie bylem, to dopiero przede mna.

Pytam wstepnie - stapler (chyba Tur) czy laser (tu nie wiem, moze Leszczynski). Wiecej typow nie mam. A czemu? A bo jakos to sie najlepiej prezentuje. Nie wiem, takie mam wrazenie.

Bede wdzieczny ze wszelkie komentarze/porady/itd.
 

kaloryfer!

Active member
Witam, podbijam.

Dodam, ze interesuje mnie jedynie high & tight, ale nie takie hardkorowe tight. Jakis luzik we wzwodzie bym chcial. Mam duza roznica miedzy spoczynkiem a wzwodem.

Czy ktos by mogl cos dopowiedziec? Jakies ograniczenia staplera/lasera wzgledem tego co napisalem?

Dziekuje, pozdrawiam.
 

Amek

Active member
Przy obrzezaniu staplerem nie wybierasz sobie stylu. Wyjdzie co wyjdzie, zawsze zostaje trochę napletka wewnętrznego, ale nie jakoś bardzo dużo. Wychodzi coś pomiędzy high a low

jeśli chcesz konkretna metodę to pozostaje Ci tylko laser lub metoda klasyczna
 

80051

Active member
Ja mam taki komentarz ze nie brałem tego pod uwage w moim przypadku, nóż miałem jako jedyną opcje i nic nie żałuje. 7 dzień po zabiegu i wygląda zajebiście, a sam zabieg nie bolał jak na takie duże przedsięwzięcie
 

Podobne tematy

Do góry