• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - tydzien po

Skaua13cm

New member
siema jestem tydzień po obrzezaniu na nfz, powiedzcie czy to tak powinno wyglądać, penis boli z lewej strony przy chodzeniu opatrunek jakaś porazka szczypie przykleja się, prawdopodobnie musiało to robić 2 chirurgów bo z prawa strona nie mam żadnego problemu nic nie boli, przed chwilą nawet poleciała mi krew z wezidelka z lewej strony. Nie wiem czy oni wzięli jakiegoś chirurga studenta żeby sobie skalpel potrzymał ale jak na moje to jakaś porazka, iść już do szpitala żeby robili poprawkę czy czekać aż się bardziej wygoi

 

shadou

New member
Jak dla mnie wygląda to normalnie opuchlizna się trzyma bo minął dopiero tydzień

Jeżeli chodzi o przyklejanie rany się do opatrunku mi też codziennie rano coś zaswędzi i się przyklei bo szwy się rozpuszczają ja jestem już na 14 dniu i nadal opuchlizna się utrzymuje staraj się trzymać małego do góry w opatrunku to zmniejszy opuchliznę nieznacznie ale pomoże no i co czas pokaże.

A jeżeli objawy będą się nasilać zamiast ustępować to leć na kontrolę niech obejrzy Ci ten lekarz bo widzę że każdy urolog robi to swoją metodą..
 

flader

Active member
Nie wygląda jakby coś było spieprzone. To jest po prostu opuchlizna pooperacyjna i niektórzy tak mają. Wiem, że wygląda to dla ciebie strasznie, ale tak naprawdę nie wygląda na to by cokolwiek złego się działo także spokojnie. Co do bólu, to weź pod uwagę, że twój penis przeszedł tydzień temu ingerencję chirurgiczną więc to nie jest nic odchodzącego od normy. Daj temu 2-3 tygodnie i zobaczysz że będzie wyglądało znacznie lepiej. Trzymaj to cały czas podklejone do brzucha by cały czas był do góry i jak możesz to zrób też sobie opatrunek uciskowy z coban wrapów.
 

nope

Well-known member
I tak to jest. Isc na nfz do niewiadomo kogo a potem pretensje do calego swiata xd nie panikuj bo zle nie wyglada. Opuchlizna opuchlizną , różne rzeczy sie dzieją podczas gojenia u ludzi. W koncu to jest rana szyta gdzie sie wycina skórę ma prawo bolec, byc opuchniete, szczypac i czasem krew poleciec ale nie obficie wiadomo. Poprawke to se dopiero mozesz zrobic jak sie wszystko wygoi i zablizni a i to nie zawsze bo czasem lekarze każą czekać pół roku.
 

shadou

New member
I tak to jest. Isc na nfz do niewiadomo kogo a potem pretensje do calego swiata xd nie panikuj bo zle nie wyglada. Opuchlizna opuchlizną , różne rzeczy sie dzieją podczas gojenia u ludzi. W koncu to jest rana szyta gdzie sie wycina skórę ma prawo bolec, byc opuchniete, szczypac i czasem krew poleciec ale nie obficie wiadomo. Poprawke to se dopiero mozesz zrobic jak sie wszystko wygoi i zablizni a i to nie zawsze bo czasem lekarze każą czekać pół roku.
Nie każdy może sobie pozwolić na zabiegi za kilka tysięcy a nfz jednak powinno dawać gwarancję taką samą jak wszędzie indziej, są lekarze gorsi i lepsi to rozumiem ale jeżeli chodzi o sprawy zdrowotne to nie powinni robić tego na odpierdol się tutaj akurat w tym przypadku nie jest źle nawet dobrze to wygląda ale zobacz sobie mój wątek co tam urolog zrobił..
 

nope

Well-known member
@shadou kilka tysiecy? Bez przesady. Troche poodkladac i masz. Nfz to wiele rzeczy powinno gwarantowac a nic z tego nie wychodzi często wiec wiesz.
 

Skaua13cm

New member
I tak to jest. Isc na nfz do niewiadomo kogo a potem pretensje do calego swiata xd nie panikuj bo zle nie wyglada. Opuchlizna opuchlizną , różne rzeczy sie dzieją podczas gojenia u ludzi. W koncu to jest rana szyta gdzie sie wycina skórę ma prawo bolec, byc opuchniete, szczypac i czasem krew poleciec ale nie obficie wiadomo. Poprawke to se dopiero mozesz zrobic jak sie wszystko wygoi i zablizni a i to nie zawsze bo czasem lekarze każą czekać pół roku.
Z jednej strony masz rację powinienem się bardziej doinformować w tym temacie, chirurg mowil ze to bedzie zwykla plastyka nawet nie wiedzialem ze sa rozne rodzaje obrzezania, jednak chodzi mi głównie o to, że z jednej strony jest wszystko ok nie ma żadnych problemów nic nie boli a druga strona jest cała obolała i się wszystko klei, stąd moje obawy że jeden z chirurgów mógł coś zepsuć tym bardziej że podczas zabiegu jeden powiedział "za duzo" tak jakby cięcie zostało źle wykonane.
Nie wygląda jakby coś było spieprzone. To jest po prostu opuchlizna pooperacyjna i niektórzy tak mają. Wiem, że wygląda to dla ciebie strasznie, ale tak naprawdę nie wygląda na to by cokolwiek złego się działo także spokojnie. Co do bólu, to weź pod uwagę, że twój penis przeszedł tydzień temu ingerencję chirurgiczną więc to nie jest nic odchodzącego od normy. Daj temu 2-3 tygodnie i zobaczysz że będzie wyglądało znacznie lepiej. Trzymaj to cały czas podklejone do brzucha by cały czas był do góry i jak możesz to zrób też sobie opatrunek uciskowy z coban wrapów.
Dzięki, poczekam jeszcze tydzień mam nadzieję że ta nierówność skóry względem nachodzącego napletka jest spowodowana po prostu opuchlizną, jednak czym bardziej się goi tym bardziej mam wrażenie za ta nierówność jest coraz bardziej widoczna.
 

nope

Well-known member
@Skaua13cm narazie to se nie rob takich flashbackow co uslyszales i co myslisz bo mozna sie bardzo nastawic negatywnie. Papra ci się bo pewnie ta strona o której mówisz została gorzej jakościowo zszyta ale tak czy tak sie zagoi na luzie o to się nie martw. Podgoi się troche , zejdzie opuchlizna i bedzie juz to coraz lepiej wygladac. To fakt z tymi lekarzami zapewniaja ze to proste i wgl a tu dupa zbita czasem wychodzi. O tych plastykach i stylach to wgl dramat. Jeden przychodzi z mysla o plastyce lekarz mu robi obrzezanie a juz nie wspominajac o stylach obrzezania jak je mieszają i nie wiedza czesto o co chodzi.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry