• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie staplerem

Dlugi223

New member
tak,zmienia to że masz częściowe,a oponka może być miesiąc nawet
mój jest nabrzmiały po miesiącu prawie,raz z jednej strony raz z drugiej,to norma
i jak to się ma do współżycia?
uciążliwe to? do tego skoro mam częściowe to znaczy że będę musiał napletek nasunąć na żołądz z taka oponką będę wstanie?
 

bhgmiop

Active member
jak chcesz uprawiać seks po zabiegu z oponą to ma się to tak że jest to utrudnione,uciążliwe też to jest,nie będziesz w stanie tego zrobić z taką oponą to logiczne,musisz czekac az ci zejdzie opuchlizna,umiesz czytać forum i korzystać z wyszukiwarki?
Chyba że przez panike rozum ci zjadło,musisz się uspokoić ,OPONA POWINNA ZEJSC ,ja miałem większą i zeszła i każemu tutaj w większości opuchlizna i opona schodzi,nie pytaj znowu o to samo bo to bez sensu!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dlugi223

New member
xD ależ czemu sie tak bulwersujesz? wstawiłem post to chyba logiczne że mogę zapytać czyż nie? nie musisz mi nawet na to odpowiadać... do tego po to jest to forum żeby poczytać posprawdzać, zapytać na trapiące cię problemy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Dlugi223

New member
Wczoraj kontrola lekarz powiedział że wszystko się fajnie goi i że oponka powinna zniknąć jak pierścień odpadnie i mam mieć napletek nasunięty na żołądź jeśli chodzi o zszywki to już jednej pomogłem łatwo zeszła bez żadnego bólu. Co do samego żołędzia i jego wrażliwości to jest wszystko git tylko się już zaczyna łuszczyć mam go czymś smarować? Jeśli tak to czym? Czy zwykły krem nivea wystarczy?
 

Podobne tematy

Do góry