• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie staplerem, pytanie dotyczace stylu cięcia

Witam, mam pytanie dotyczace napletka zewnętrznego, mianowicie niedługo mam wizytę u Pana Tura, chcę staplerem, żeby linia cięcia była jak najładniejsza, plus chyba lepiej się goi? Zastanawia mnie jedna rzecz, na forum czytałem, że napletek wewnętrzny daje najwięcej bodźców, ja chciałbym się obrzezać stylem high and tight (chyba tak się to nazywa, czyli żeby cięcie było dosyć daleko od tego rowka przy żołędziu, a w trakcie zwisu skóra nie nachodziła na żołądź), czyli zeby skora sie nie ruszala podczas wzwodu. No i pytanie o ten napletek wewnetrzny, daje ojn dupzjo bodzcow, ale co to wlasciwie jest, bo czytalem na forum, ze w stylu high and tight zostawia sie najwiecej tego napletka, ale jakim sposobem, skoro wycinamy najwiecej skory ze wszystkich sposobow, dodatkowo, w jakim stylu jest najwieksza szansa na powstanie tej dziwnej oponki, bo powiem ze niezbyt to wyglada. Dodatkowo czytalem ze wedzidelko nje jest do niczego potrzebne w tej metodzie, ale czy nie warto go ew przedluzyc/zostawic jesli daje duzo bodzcow, nie ma jakis blizn na zoledziu po wycieciu tego? Dzieki za zrozumienie i pozdrawiam forumowiczow.
PS. Zalacze zdjecie zaraz jaki wyglad mnie najbardziej satysfakcjonuje, to mozecie dac znac czy to jest ten styl high and tight
 
Nie wiem, nie mogę edytować, więc dodam tutaj: Na czerwono zaznaczyłem obszar, w którym jest chyba(?) ten napletek wewnętrzny, jeśli dobrze rozumiem, to im więcej skóry odetniemy, to tym więcej go wystaje na zewnątrz, a tym samym większe odczucia podczas seksu?
 

Amek

Active member
Przy staplerze nie ma wyboru.

Odcina mniej więcej tyle samo wewnętrznego napletka co zewnetrznego. Nie jest to tez obrzezanie w stylu tight, tylko coś pomiędzy tight a loose.
 
Przy staplerze nie ma wyboru.

Odcina mniej więcej tyle samo wewnętrznego napletka co zewnetrznego. Nie jest to tez obrzezanie w stylu tight, tylko coś pomiędzy tight a loose.
Masz moze jakies zdjecia jak to wyglada, wiem ze nie ma zbytnio wyboru, ale chcialbym poprostu wiedziec jak to wyglada, ile tej skory zostaje
 

AGv

Active member
Niestety musisz wybrać albo szybkie gojenie i gwarancja równej blizny (stapler) albo estetyczny wygląd i naciąg taki jak sobie życzysz (skalpel)
 
Niestety powstal krwiak tydzien po zabiegu, trafilem na SOR bo niebylo mnie w Warszawie, bardzo obfite krwawienie, jak wrocilem z bardzo duzym krwiakiem to udalem sie do doktora Tura, ten usunal kilka szwow i dokonal rewizji, juz wracam do siebie, w pewnym miejscu penis jest dosyc twardy, jakby cos siedzialo pod skora, ale wydaje mi sie ze to sie zmniejsza, bo wczesniej bylo to na prawie calym penisie, penis juz nie jest spuchniety, ale niestety pozostala taka dosyc twarda linia wokol linii ciecia, tak jakby twarda skora ktora nachodzi na linie ciecia, mam nadzieje ze to zniknie z czasem, szwy jeszcze mam, niektore juz wypadaja. Szkoda ze mi sie to przytrafilo.
 
  • Sad
Reactions: AGv

AGv

Active member
Jak doszło do krwawienia? Coś podnosiłeś, gorąca kąpiel, próba masturbacji? Czy wcześniej miałeś kłopoty z krzepliwością?
Bo jak laserem, to raczej naczynia też były pozamykane na amen
 
Jak doszło do krwawienia? Coś podnosiłeś, gorąca kąpiel, próba masturbacji? Czy wcześniej miałeś kłopoty z krzepliwością?
Bo jak laserem, to raczej naczynia też były pozamykane na amen
Zrobil sie bardzo duzy krwiak w ciagu 2-3h, jak spalem, obudzil mnie mocny bol, jakby cos mialo szwy rozerwac, zaczelo leciec wlasnie z tych miejsc gdzie szwy byly to zadzwonilem na sor
 

Podobne tematy

Do góry