• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie . Stapler . Kraków.

wacie

Active member
Witam.
Jestem z Krakowa , mam 49 lat.
Kilka lat temu zauważyłem "problem po sexie". Mianowicie pękająca skóra napletka. Dopiero potem dowiedziałem się że "robi" mi się stulejka , a właściwie to załupek.
Długo w niczym aż tak bardzo mi to nie przeszkadzało ale problem w ubiegłym roku zaczął się nasilać.Tak wyglądało to wcześniej , sorki za jakość zdjęć .
Niby na pierwszy rzut oka wszystko OK.
Tak było wcześniej. Szkoda że wcześniej nie wpadłem na to forum , aż tak długo bym się nie zastanawiał.

W necie znalazłem dr Jakubowskiego z Clinicare.
Jedna wizyta "zapoznawcza" , zlecenie badań krwi i dwa tygodnie później zabieg.
Zdecydowałem się na obrzezanie całkowite by nie musieć nic za jakiś czas poprawiać.
Zabieg miałem 27.04.2021 .
Tak było po 24 godzinach :
Boleć na początku bolało. Na szczęście tylko gdy zeszło znieczulenie , potem ból był umiarkowany.
Od 3 doby opatrunki nosiłem tylko do pracy , w nocy czy w domu nie zakładałem.
Po około 4-5 dniach pierścień pękał a w 8 dniu po zabiegu wszystkie zszywki odpadły. Został mi tylko jeden węzełek na wędzidełku.
Tak sprzęt wygląda w 10 dniu po zabiegu czyli dzisiaj.
Opuchlizna zeszła , boli rana i mam strach przed zsuwaniem i mocnym wzwodem. Przy wzwodzie rana piecze jakby miała się rozejść ale już jest to do zniesienia,staram sie jeszcze kilka dni poczekać.
Ogólnie bardzo polecam zabieg celem pozbycia się problemu .
Polecam też miejsce w którym zabieg był wykonywany jak i dr Jakubowskiego oraz cały zespół kliniki.
Koszt zabiegu 2200 plus wizyta plus środki opatrunkowe. Całość około 2500 pln.
 

wacie

Active member
Dziś mija trzeci tydzień po zabiegu.
Myślę ze nie jest źle , cieszę się że zdecydowałem się na zabieg.
Boleć już nie boli , raczej to w głowie siedzi by delikatnie dotykać bliznę.
Miejscę po wędzidełku jest jeszcze troszkę wrażliwe ,czasem wydaje mi się że jest tam lekka opuchlizna.
Tak to wygląda w około 20 dniu po zabiegu .
 

wacie

Active member
Hej.
Minęło już ponad osiem miesięcy od obrzezania ,więc coś już mogę powiedzieć na ten temat.
Nie będzie to długi wywód , jedynie powiem że jak ktoś ma taki problem to niech się nie zastanawia.
Wszystko działa jak należy , doznania wracają choć tego trzeba się na nowo nauczyć.
Gdybym nie musiał to bym się nie obrzezał dla religii czy kaprysu ale w celach zdrowotnych to każdy dzień zastanawiania się uważam za stracony , zmarnowany.
Polecam wszystkim , w moim przypadku to był stapler.
Tak to wygląda w 8 miesiącu w lekkim wzwodzie.

 

nope

Well-known member
Ile wam skóry zostało po staplerze? Podczas wzwodu? Macie napiętą skóre podczas wzwodu czy ruchomą?
 

Podobne tematy

Do góry